Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus III İncelemem-Trend HB 1.6 TDCİ 95 PS Manuel -Mürekkep mavi

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

vala sen şöe bişi yapsana ölelim....arkadasın çeksin videoyu uzaktan tamammı sen satış elemanlarına fırça kayarken burda izleyelim youtube bile koyarız...surviourdaki tanerden fazla oy kullanılır eminim........ankarada olsam kesin yapardım sana bunu ölürdüm gülmekten ya...........ooooofffff offfffff bi tek sana gülüyorum içtenliğine senin....

Abi yapıcam bunu bak izliceksiniz..Ama yüzümü göstermem,sonra harbiden bana Ford satmazlar...Mizansen oluşturayım önce..Bide en az görüldüğüm mekana gitcem...Tanınma riskim bayaaa fazla çünkü... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine iyi inceledim sayılır..

Birlikte çalıştığım doktor arkadaşla birlikte gittik.Tabi ben 6 aydır anlatıyorum ona.F III şöyle güzel böyle güzel diye,adam Trend donanımı görünce dumur oldu ! Söylendi durdu bana incelemem boyunca,E konsantrasyonumu bozdu tabe..

Yalnız 2.0 TDCİ Powershif Kuga'yı beğendi.İyicene test ettim,basdım gaza,bastım gaza (tabi otobanda).Bundan alalım deyip duruyo şimdi :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine iyi inceledim sayılır..

Birlikte çalıştığım doktor arkadaşla birlikte gittik.Tabi ben 6 aydır anlatıyorum ona.F III şöyle güzel böyle güzel diye,adam Trend donanımı görünce dumur oldu ! Söylendi durdu bana incelemem boyunca,E konsantrasyonumu bozdu tabe..

Yalnız 2.0 TDCİ Powershif Kuga'yı beğendi.İyicene test ettim,basdım gaza,bastım gaza (tabi otobanda).Bundan alalım deyip duruyo şimdi :rolleyes:

Senin doktor arkadaş içinden sana "adama bak doktor olmuş ama zevk sahibi olamamış,beğendiği arabaya bak,Allahtan estetik cerrah olmamış" diyordur..Eheheheheüüü..Koskoca doktora sen kalk Doğan Slx den hallice donanımı olan trend Focusu göster,olacak iş diil yaa.... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi yapıcam bunu bak izliceksiniz..Ama yüzümü göstermem,sonra harbiden bana Ford satmazlar...Mizansen oluşturayım önce..Bide en az görüldüğüm mekana gitcem...Tanınma riskim bayaaa fazla çünkü... :rolleyes:

vala süper bişi olur nolacak ya...bi şapka bi gözlük.........ama mutlaka arkadaşınla yapman lazım...inanıyorumki süper olur.....hafifte arıza çıkartırsın HAYRETTİNE bile koyarlar vala ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renk güzel benim ilk arabam focus I de mürekkep mavi rengindeydi. o kadar donanımlardan ve yeni teknolojilerden bahsettik burada ama trend donanımı bizim millet alıp jant taktırıp gezer :rolleyes:

Bu arada Tdci yazmayacak mı artık focusların arkasında onu bende merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabayı kullanırken mest olmayacak sürücü yoktur ama beğenilere hitap etmeyen detayları ve distribütör firmanın maliyet hesapları aracın direksiyonunda olmayanlar için eksi puan.

Rocker ve Doktorumun dediği ince ve basit ekranlar benim de dikkatimi çekmişti, muhtemelen makyajla birlikte değişecek detaylardan biri. Focus mekanik ve dinamik anlamında efsane olsa da halen daha biraz Fransız zerafeti ve İtalyan ateşiyle şekillenmeye muhtaç; bazı detaylar aracın genel kalitesine yakışmıyor ve itici duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabayı kullanırken mest olmayacak sürücü yoktur ama beğenilere hitap etmeyen detayları ve distribütör firmanın maliyet hesapları aracın direksiyonunda olmayanlar için eksi puan.

Rocker ve Doktorumun dediği ince ve basit ekranlar benim de dikkatimi çekmişti, muhtemelen makyajla birlikte değişecek detaylardan biri. Focus mekanik ve dinamik anlamında efsane olsa da halen daha biraz Fransız zerafeti ve İtalyan ateşiyle şekillenmeye muhtaç; bazı detaylar aracın genel kalitesine yakışmıyor ve itici duruyor.

Focusu Özensiz amerikan hatunu (Bakınız :Desperate Housewifes dizisine) görüntüsünden çıkartıp ateşli ve çekici balık etli İtalyan Hatunu(Bakınız Ornella Mutti) ve bakımlı ve zarif Fransız Hatunu (Bakınız : Carla Bruni-Sarkozy duymasın aman) moduna getirirsek tadından yenmez valla :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Modifiye ne için var :D

Forumdaki fotolardan birisinde görmüştüm,sadece arkada Titanyum yazıyor..Satış sorumlusuna sordum,artık TDCI yazmayacak dedi..Gerçektende baktığım TDCI Titanyum X de TDCİ yazmıyordu...Corollalarda da d4d yazısını kaldırmışlar mesela...Ne olacak ki,bende gider alırım TDCI yazısı yapıştırırım arkaya,hem de 115 PS yazarım şu satılan harflerle,o da benim modifiyem olur.. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.