Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus 3 Yedek Anahtar Hakkında....

Veli Tiryakioğlu

Soru

Arkadaşlar biliyorsunuz , ford focus 3 ile verilen yedek anahtarın uzaktan açma kapama fonksiyonu yok. Ben orjinal olandan bir tane yedek yaptırmak istiyorum. Tavsiye edbileceğiniz ve güvenebileceğimiz bir yer var mı. Ya da siz bu olayı nasıl çözdünüz. Yardımlarınızı bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Uzaktan Kumandalı Anahtarı Servisten(yedek parça) Alıyorsunuz Onlar Anahtarcıda Çektiriyor,Sonra Serviste Kodlamasını Yapıyorlar,Bu Kadar,Ücret Anahtar+Çekim Ücreti+İşçilik.Ama Anahtar Fiyatı Pahalıdır...Kısacası Servise Gidin Onlar Halleder :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Uzaktan Kumandalı Anahtarı Servisten(yedek parça) Alıyorsunuz Onlar Anahtarcıda Çektiriyor,Sonra Serviste Kodlamasını Yapıyorlar,Bu Kadar,Ücret Anahtar+Çekim Ücreti+İşçilik.Ama Anahtar Fiyatı Pahalıdır...Kısacası Servise Gidin Onlar Halleder :)

ne kadar pahalıdır hocam bilgin var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ne kadar pahalıdır hocam bilgin var mı?

Hocam Şöyle Söyleyeyim Size Kumanda Ve Uç Kısmı Ayrı Satılıyordu Bir Önceki Kasada O Da Sadece Anahtar Uç Kısmı 380 Tl Civarı Ve Bri O Kadarda Kumandası,Yeni Kasanın Şu Anki Fiyatı Konusunda Ufakta Olsa Bir Yorum Çıkartır Size,Benim Önerim Sigortacınızla Görüşün Kaybettim Anahtarı Deyin Belki Bir Kereye Mahsus Kasko Delinmeden Hallolabilir,Servise de Anlatın Böyle Böyle Diye Sonuçta Onlarda Para Kazanacak Bu İşten Kodlarlar Ve 3 Adet 2 si Kumandalı Anahtarlarınız Olur(Servise Komple Kilidi Değiştirmek İsteyebilir O Yüzden Baştan Konuşun derim)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anahtar bende var isterseniz 100 liraya satabilirim. Uç alıp anahtarcıda yaptırmanız lazım. Tabi birde serviste tanıttırmanız

mertol abi sende de yok yok yaw helal olsun wallahi otosan yedek parça tedarikçisi gibisin :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Benim Önerim Sigortacınızla Görüşün Kaybettim Anahtarı Deyin Belki Bir Kereye Mahsus Kasko Delinmeden Hallolabilir,Servise de Anlatın Böyle Böyle Diye Sonuçta Onlarda Para Kazanacak Bu İşten Kodlarlar Ve 3 Adet 2 si Kumandalı Anahtarlarınız Olur
Hehehe. Suça teşvik bu olsa gerek. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.