Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Çift Kilitleme

aziz efe

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

kılavuzda yazan açıklama hangi modelde geçerli onu biliyormuyuz ?

Klavuz global çevrimdir.Oradaki birçok özellik zaten aracınızda yok.Ford.com.tr donanım listesinde bulunmayan şeyler gibi.

Tr'de satılan hiçbir model Focus 3'de bulunmuyor.

size eski focus kullanma kılavuzu vermiş olabilirlermi?

Hayır hayır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Klavuz global çevrimdir.Oradaki birçok özellik zaten aracınızda yok.Ford.com.tr donanım listesinde bulunmayan şeyler gibi.

Tr'de satılan hiçbir model Focus 3'de bulunmuyor.

Hayır hayır.

bencede global,çünkü bir kaç özellikten daha bahsediyorki türkiyede hiç bir focus sahibinden o özellikleri duymadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu çift kilitleme güzel bi özellik,bunu araca kazandırmak için ne yapmak gerekiyor,daha doğrusu bu mekaniklemi yoksa yazılımlamı sağlanacak bir özellik?

Mekanik.

Focus 2 lerde var mesela..

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

es

Bir kaç kişi söylemiş bende tekrar etmiyeyim dedim :)

''eski kılavuzu vermişlerdir'' i okuduktan sonra bu kadarda olmaz deyip 5 dk önce ford'u aradım,ford'un resmi sitesindeki kılavuzla uyumluysa mesele yok dediler kontrol ettim sitedeki kılavuzla aynı,sorun yok yani,muhterem adminimizin dediği gibi kılavuzun global çevrim olmasından kaynaklanıyor,bunuda böylece öğrenmiş olduk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Böyle ufacık şeylerden de masraf için kaçıyorlar ya helal olsun şu araba üreticilerine.

Çıkarıverse yeni klavuz olmuyor masraf diye daya eskisini...

Hatta benim aracımda gördüğümde dumur olmuştum focus 3 style paketlerde arka yolcu için tutacak yok siz düşünün artık.

Hadi trende de yada comfort ta olmasa bir derece diyicem ama bişey diyemiyorum.Sorsalardı farkını verirdim yaww.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.