Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İşte Zeki,Karizmatik,Yakışıklı ve Çalışkan Admin'imiz Yakup

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

takılmasınlar zaten abi kafamız rahat erkek erkeğe takılalım işte. Kız milleti girince işin içine sorunlar çıkıyor. Facebooku bile kapattırdı valla bizimki sonra Face ona özel olursa sorun olmazmış Ogün Buket diye face aldık :rolleyes: Şimdi rahatız sorun yok kıskançlık yok :pist: Tabi arkadaş listemde ondan başka kimse yok :D

Arkadaş hakikaten neden hatunlar bizim gibi kaynaşıp muhabbet edemezler ki, evlendiğimden bu yana eş dost ortamım azaldı resmen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi genel olarak hepsinde kıskançlık duygusu var. Hele bide geçmişindeki çapkınlıklarını biliyorsa şuan benim başımda olduğu gibi yangın var diye bağırtır adama. Dişi sinek yaklaştırmıyor yanıma direk panter oluyor.

Hatunlar garip abi fazla düşünmicen he dicen geçicen düşündünmü işin içinden çıkamıyorsun zaten. Valla şu an bendede durum aynı pek çok arkadaşım gönül koydu bana

ancak şöylede bir durum var evlenen arkadaşlarımdan gönül koyduklarımda yanıma geldi. Dur daha neler göreceksin diye telkinde bulunuyorlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kıskançlıktan başka erkekler kadar arkadaşlık ortamlarını sevmemeleri de kötü, evlenince eşler bu yüzden dostlarıyla görüşmekte sorun yaşayabiliyorlar daha bugün başıma geldi yakın arkadaşımda ailesiyle bizle Balıkesir e gelmek istedi ancak eşi aslı olmadığı barizolan bir bahaneyle geri çevirdi, hani bizim için sorun olmasa da arkadşımın mahçup olduğu çok belliydi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ogün aradaşımıza katılmıyorum her dediklerini takmak gerekir....takmadığımız için oluyor zaten bunlar....fizyonomilerimiz gibi beyinsel yapılarımız çok farklı çalışıyor....kadınlar çok incelikli işaretlerle hep uyarı verirler...ve biz hep umursamayız.....ta ki kaybetme noktasına gelinceye kadar o noktada işte hımmmmmm...tın olum o haklı derizki bunu onlara yaşatma keyfini vemememiz lazım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir elin beş parmağı misali, her kadın da bir değildir ve bazen kalplerini kırmamak için her dediklerini çok ciddiye almamak gerekebilir.

Erkeklerin de "zırvaladığı" anlar vardır kendinin bile inanmadığı, kadınlar daha çok konuştukları için bazı anlarda erkeklerden daha çok "zırvalayabilirler" , bu gerçek onları ciddiye almamak gerektiğini göstermez, sadece her zaman her dediklerine çok takılmamak gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ogün aradaşımıza katılmıyorum her dediklerini takmak gerekir....takmadığımız için oluyor zaten bunlar....fizyonomilerimiz gibi beyinsel yapılarımız çok farklı çalışıyor....kadınlar çok incelikli işaretlerle hep uyarı verirler...ve biz hep umursamayız.....ta ki kaybetme noktasına gelinceye kadar o noktada işte hımmmmmm...tın olum o haklı derizki bunu onlara yaşatma keyfini vemememiz lazım....

Abicim İllaki yaşınız gereği benden daha çok hayat tecrübeniz ve yaşamışlığınız var. Tolga abinin dediği gibi zırvaladıkları zamanlardan bahsediyorum ben he deyip geçmek lazım diye

Öbürtürlü işin içinden dahada çıkılmaz bir hal alıyor

He deyip geçmek derkende aslında takmamak olarak değil. Tamam canım haklısın diyip konunun uzamamasını sağlamak uzarsa tartışma çıkacak çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatun kişinin kişilik faktörü de önemli ama abiler kardeşler.

Çevremde var tanık oluyorum; erkek ne kadar alttan alsa defalarca izah da etse bazen kadınlar işine gelmeyeni anlamak istemiyorlar.

Freud bile ne demiş? "Kadınları anlarsanız bana da anlatın" demiş. Bizzat bana dediydi :kırbaç:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi ozaman sana bir abi tavsiyesi.......

tartıştıkça seviyorsun ve seviliyorsun demektir.......

hiç tartışmamaya başladığın an kork????

çünkü ilişki bitmiştir...

bunu bir düşün....

Tabi en kötüsü inancın sevginin kalmadığı tartışmaya bile gerek görülmeyen ilişkidir sonu kötüdür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi ozaman sana bir abi tavsiyesi.......

tartıştıkça seviyorsun ve seviliyorsun demektir.......

hiç tartışmamaya başladığın an kork????

çünkü ilişki bitmiştir...

bunu bir düşün....

Teşekkür ederim abicim.

Aslında yaşadığımız tartışmaları düşündümde özellikle tartışmalardan sonrasını tartışma bittikten sonra seni seviyorum diyip sarılışını Aşk garip bişey ya :)

Bakalım hayırlısı yoldan çıktık bikere bizde :)

Tabi en kötüsü inancın sevginin kalmadığı tartışmaya bile gerek görülmeyen ilişkidir sonu kötüdür.

Kesinlikle çok haklısın

İnanç bittiği zaman zaten geride bişey kalmıyor malesef

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.