Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

turbo problemi, değişim hakkında

Mehmet Nizam

Soru

2006 focus ghia turbo da problem var şuan bakıma verdim tamir ediliyor fan değişikliği yapılaçak eğer problem devam ederse uygun bir fiyata sıfır veya çıkma turbo bakacam tafsiye edeceğiniz veya elinizde bu parçadan varmı ne kadar öğrenebilirmiyim...........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sıfırının piyasada 1200 lira diye biliyorum bir arkasım ankara ostim den 600 lira ya aldı ama çok pişman oldu 3 kez turbo sökülüp takıldı. çıkma alan başka birindende bir çeşit ses geldiğine dair şikayetler duydum yani imkanın varsa çıkma alma.

bu arada bunlarında çin malları varmış ve yarı fiyatına bula biliyormuşsun.

Ayhan KARADAĞ tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2006 focus ghia turbo da problem var şuan bakıma verdim tamir ediliyor fan değişikliği yapılaçak eğer problem devam ederse uygun bir fiyata sıfır veya çıkma turbo bakacam tafsiye edeceğiniz veya elinizde bu parçadan varmı ne kadar öğrenebilirmiyim...........

Ne gibi bir şikayetiniz vardı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.