Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Muhabbet Rekoru

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Cenk & Erdem ikilisi 52 saat muhabbet ederek dünya rekoru kırıyor bakma isteyen olursa diye;

http://www.muhabbetrekoru.com/ Güncel adebo flash gerekli günceldir büyük ihtimal

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saçma sapan konuşup duruyorlar.Havuduyla da para kazanıyorlar tabi.Nescafe sağ olsun.

Katılıyorum :D

5 dk dinledim kapattım abicim :D

Yok gözlük büyükmüş yok lamba avizeye büyük gelmişmiş :D Bu muhabbeti dinleyip ne alabilir ki insan ?

Geyikmi sadece amaç.. Başkasının geyiğini dinlemektense geyiği kendim içra ederim şahsen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Power FM'de akşam 18:00 20:00 arası programları var o gerçekten beni güldürüyor o güzelde 31 saat oldu ben arkadaşlarımlayım 2-3 saat önce buluştuk yapcak bişi bulamıyoruz :D

Yağmurlu havada go kart deneyiminiz oldumu hiç ?

Bi deneyin derim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sasha greyin anatomisini seyredin olum.. :D

bir insan vücudunun esnekliğini görürsünüz...nasıl şekil değiştirebiliyor..elastik oldugunu daha ne napıcam cenki menki..yazık size ya..allta focus3 bu zampingler bişi bulamıyorlar tombalacısınız olum hepiniz defolun... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yağmurlu havada go kart deneyiminiz oldumu hiç ?

Bi deneyin derim :D

iyi fikir :D ama çok gaz kesiyorlar Ogün ya yok bizim buralarda iyi bir yer

sasha greyin anatomisini seyredin olum.. :D

bir insan vücudunun esnekliğini görürsünüz...nasıl şekil değiştirebiliyor..elastik oldugunu daha ne napıcam cenki menki..yazık size ya..allta focus3 bu zampingler bişi bulamıyorlar tombalacısınız olum hepiniz defolun... :D

Sabah yazlığa gittim geldim işim vardı baya yol yaptım dışarı çıkacak halim yok halim olsa yaparmıyım onuda bilmiyorum :D

Edit: Malena Morgan araştırın bi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi fikir :D ama çok gaz kesiyorlar Ogün ya yok bizim buralarda iyi bir yer

Sabah yazlığa gittim geldim işim vardı baya yol yaptım dışarı çıkacak halim yok halim olsa yaparmıyım onuda bilmiyorum :D

Edit: Malena Morgan araştırın bi :D

Yağmurlu havada gazı napıcaksın :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.