Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Netden İzlediğiniz Videoları İndirmek Ve Formatlarını Değiştirmek

Önerilen Mesajlar

Selam Arkadaşlar..

Adım adım Videoları nasıl indirirsiniz ve Hangi programla kolay yoldan istediğiniz formata çevirirsiniz anlatıcam.

1-Öncelikle Mozilla Firefox İsimli Web Tarayıcısına sahip olmamız gerekir,Birkere kullandıktan sonra birdaha Explorer kullanmayı pek düşünmiyceksiniz.. Buradan İndirebilirsiniz.

2-Mozillayı İndirdikten sonra birde Download Helper isimli Netden Videoları bilgisayarınıza istediğiniz bölümleriyle kaydedebileceğiniz ve içeriğinde Birçok video sitesi Barındıran Bir Mozilla Eklentisi Kurucaksınız..Buradan İndirebilirsiniz.

Kullanımı İse gayet basittir,Eklentiyi kurduktan sonra Herhangi bir video sitesine girin,Bir video açın ve çalıştırın,Yukarıda Sarı-Kırmızı-Mavi renklerinde dönen şekilin yanındaki ''Aşağıyı'' Gösteren ''OK'' a tıklayın ve Videoyu seçip İndir'e tıklayın,Zamanla Kullanarak bu müthiş eklentinin diğer özelliklerinide zaten keşfediceksiniz.

3-Son adımımız İndirdiğimiz Videoları kaliteli bir şekilde izlemek veya Telefonlarımıza,Mp4 playerlarımıza atmak için Gerekli olan Total Video Converter Programı.. Buradan İndirebilirsiniz.

Bu programın kullanımıda gayet basittir,Dönüştürmek istediğiniz Videoyu açarsınız ve dönüştürmek istediğiniz Formatı seçersiniz.. Flv Ve DivxHD dahil hertürlü Formatı destekliyor.

Linklerde Bozulma,Kırılma Olursa Haber ediniz..Eğer indiremezseniz Programların isimlerini verdim Google babaya yazarak indirebilirsiniz.. :)

Benim Gibi Video Hastalarına Kolay gelsin. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.