Jump to content
2019 Temmuz ve 2023 Mart arası tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeniden kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araç içi Ekranda Dış ortam sıcaklık hatalı gösteriyor

Barış Beldek

Soru

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
49 dakika önce, Barış Beldek yazdı:

Araç içi ekranda dış ortam sıcaklık göstergesi normalden fazla gösteriyor, örnek şuan 23 derece benim gösterge 51 derece gösteriyor başına gelen yardımcı olabilecek ayna altındaki sensörden nerden bulurum 

IMG_3971.jpeg

Benimde basima gelmisti. Ne kadar aradiysam bulamadim. Serviste  uzun israrlarim sonucunda ayna cikartilmisti. Ancak sensor aynanin kapiya monte edilen govdesi icinde olyldugundan yeni  sag ayna almam gerektigi belirtilmisti. Eger kaskon varsa halledilir denilmisti. Durduk yere aynayi kirmam ve kaskodan degisiklik onerilmisti. Ebay vs. Sitelerde focus 3 sicaklik sensoru var.  Ancak bu arabanin sensoru on panjurda degil sag aynanin altinda. kisaca yeni sag ayna alman gerek. 😕

Bu arada arabanin aynasini sudan bir sebeple degistirmeye kiyamadim. Aynayi degistirmeden o sekilde bir muddet kullanip arabayi sattim. Ancak alan arkadasa bu problemden bahsetmeyi ihmal etmedim. Yeni arabamda ise ilk kontrol ettigim seylerden biri mustakbel sensorun yeri oldu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.