Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2.5 17 inch jant önerisi

Hamza Tuğran

Önerilen Mesajlar

Merhaba, Focus 2.5 aracıma 17 inch jant alacağım. Kapı eşiğinde ki bilgi etiketini aşağıya bırakıyorum. 17 jant için 205/50 lastik öneriyor. Sahibinden de ikinci el orjinal focus jantlarına baktım ama 17 inch 205 jant bulamadım filtre de çıkmıyor. Taban genişliği hepsinden 225 olarak gözüküyor kafam karıştı. Yardımlarınızı bekliyorum. 

20230403_223649.thumb.jpg.ba084b31c935a5e7787e49649d335432.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Hamza Tuğran yazdı:

205 jant bulamadım

205 jant ölçüsü değil, lastik taban ölçüsüdür.

Sarı sitedeki ilanları ölçü almayın, 205/50/17 ara ebat ve pahalı lastiktir o yüzden ilanlarda ucuz olan 225/45/17 ebatlarını görürsünüz.

Sonuç olarak aracınıza uygun ölçü kapı eşiğinde yazan ebatlardır.

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sarı siteye bakmak lazım, az bulunan kıymetli jantlardır...

Baktım. Malesef istanbulda yok hocam. Başka markaların orjinal jantlarına bakayım dedim her markanın bijon aralığı farklı. Araya parça da eklemek istemiyorum. Sıfır alyım desem bütçenin çok üstünde. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Hamza Tuğran yazdı:

Baktım. Malesef istanbulda yok hocam. Başka markaların orjinal jantlarına bakayım dedim her markanın bijon aralığı farklı. Araya parça da eklemek istemiyorum. Sıfır alyım desem bütçenin çok üstünde. 

İstanbul şart değil ki, bulabilirsen al.

Takip edeceksin piyasayı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konudan bağımsız olarak, başka bir forumda aynı fotoğraflarla hatta aynı cümlelerle ama farklı bir isimle aynı konuyu açanda siz misiniz? Tamamen merakımdan soruyorum, orada bu soruyu soran arkadaş önce focus 3 için sormuştu sonra 2.5'a geçmişti ilgimi çekti.

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.