Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Serkan Altıntop

Focus Mk1 1.6l Benzinde Gaz Yememe Sorunu

Question

S.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım.2004focus mk1 aracimda benzinde gaz yememe yığılma sersemlik var.Ayrica benzindeçalışırken kötü koku var ekzozda...Gazda hiç sorun yok.Benzin filtresi ve sadece benzin pompasıni kendim değiştirdim. Bujiler yeni. sebebi ne olabilir?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Uzun süre gazlı kullanılan arabalarda oluyor bu tür problemler.Mk2 Focus'umdada oluyor benzinde saçmalamalar.Gazda daha stabil çalışıyor.Sanırım enjektörlerde sürekli olarak benzin akışı olmadığı için tıkanıyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.