Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Sign in to follow this  
oğuz mete

Focus Mk3 1.6l Aracım Stop Ediyor

Question

Selamlar arkadaşlar uzun zamandır işler dolayısıyla forum a giremiyordum.Mk3 benzinli 1.6 style plus 2011 model 23 binde aracım var.Gecen ay aküsünü değiştirmeme rağmen aracım kırmızı ışıklarda beklerken yada yavaş dönüşlerde stop ediyor.servise gittim önce gaz kelebeğini temizlediler ve benzin filtresini temizlendi.Ama sorun devam etti.Daha sonra da aracı bilgisayar a bağladılar sorun görünmedi.sizlerinde bu durum başınıza geldi mi? Yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler..

Edited by oğuz mete

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.