Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Ahmet Tokmak

Focus 3 Hb 2011 Sony Ses Sistemi Ekleme

Recommended Posts

Merhabalar güzel focusclub ailesi 

2011 hb style aracimda oem mevcut hoparlör leri var teyp Sony değil , mediamarkette kampanya olduğunu görünce dayanamadım Sony 1004 4 kanallı amfi ve Sony XS-NW1202E 1800 Watt Kabinli Subwoofer aldım 😁hoporlörleri ne ile değiştirelim lütfen tavsiye verin kafayı yemek üzereyim 😁

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bunlara uygun bir hoparlör alın işte Focus’a özgü bir araştırmalık durum kalmamış. Mevcut konulardan eski deneyimlere de bakabilirsiniz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.