Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

• Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Yakup Çağatay

iphone Batarya Değiştirme / Sonuç / Baseus

Recommended Posts

Şimdi, Onur Sezgin yazdı:

@Yakup Çağatay bataryayı yakmadan değiştirdin sayılmaz ? 

Abi altındaki yapışkanlar sıkıntı, ısıtıp havalandırdım altından daha toplu çektim ? Sen sanırım biraz yamulttun değil mi? Bir de bu tür şeyler yaşanmaması için şarjın iyice düşükken sökün diyorlar.

benimde iphone 7 nin pili sizlere ömür, bu yukarıda komuşulan iki markadan birini tercih edeyimmi veya başka bi tavsiye varmı?

31 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

benimde iphone 7 nin pili sizlere ömür, bu yukarıda komuşulan iki markadan birini tercih edeyimmi veya başka bi tavsiye varmı?

Kendime ve 2 arkadaşa Deji aldım. Herkes memnun 🙂 

11 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Kendime ve 2 arkadaşa Deji aldım. Herkes memnun 🙂 

teşekkürler Serdar

2 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

Hem oğlan hem de kızın Iphone bataryalarını Deji marka ile yeniledim.
İkisi de memnun.

28.05.2020 - 17:05 tarihinde, Erol Süzer yazdı:

Pek memnun kaldığım söylenemez. Aman aman bir mucizesi yok. 

552F427A-5D5B-48CD-A3BE-A707A75CAF82.png

Bende İphone 5 'e aldım cumartesi günü. Henüz kargoya verilmedi muhtemelen bugün verilir.

Orjinal mah değeri ile "max" serisi mah değerleri arasındaki farkı görünce heyecanlandım biraz ama görünüşe göre pek fark yok.

Gelsin kendim değiştireceğim bakalım bataryayı.

28 dakika önce, Alptuğ Ö. yazdı:

İphone 5

bu telefon ile anlaşılabilecek durum olmaz muhtemelen. g4 için kullanmıştım günü çıkarmayan telefon çıkarır hale gelmişti. 

Bir saat önce, Olcay Sert yazdı:

bu telefon ile anlaşılabilecek durum olmaz muhtemelen. g4 için kullanmıştım günü çıkarmayan telefon çıkarır hale gelmişti. 

Zaten aktif olarak kullanmadığım bir telefondu. Evde çocuğun elinde bir o yana bir bu yana ömrünü dolduruyor. Fark yaratması çok önemli değil açıkçası. Yaratsa da olur yaratmasa da. Benim asıl amacım kendim değiştirebilecek miyim bataryayı onu test etmek 😄 

1 saat önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Bende İphone 5 'e aldım cumartesi günü. Henüz kargoya verilmedi muhtemelen bugün verilir.

Orjinal mah değeri ile "max" serisi mah değerleri arasındaki farkı görünce heyecanlandım biraz ama görünüşe göre pek fark yok.

Gelsin kendim değiştireceğim bakalım bataryayı.

Eskisinden bir tık daha iyi. Eski bataryayı sökerken dikkat et. Ben örnek videoları izleyerek söktüm. Sökerken yamuluyor pil zaten geri takabilecek halden çıkıyor yada ben beceremedim. 

8 dakika önce, Erol Süzer yazdı:

Eskisinden bir tık daha iyi. Eski bataryayı sökerken dikkat et. Ben örnek videoları izleyerek söktüm. Sökerken yamuluyor pil zaten geri takabilecek halden çıkıyor yada ben beceremedim. 

Bende aynı şekilde youtube videolarını izleyerek değiştireceğim en az zararlar inşallah. Daha önce 2 defa değişmişti batarya altında çift taraflı bantla yapıştırılmış mıdır bilmiyorum açınca belli olacak bakalım.

5 dakika önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Bende aynı şekilde youtube videolarını izleyerek değiştireceğim en az zararlar inşallah. Daha önce 2 defa değişmişti batarya altında çift taraflı bantla yapıştırılmış mıdır bilmiyorum açınca belli olacak bakalım.

Evet yapışık hatta yeni bataryayı eski bantın üzerine yapıştırdım. Valla titremeyen elim titredi benim. Soketler çok küçük biraz cımbız yardımıyla biraz parmak ucuyla 2 defada hallettim. İlkinde dokunmatik çalışmamıştı Söketi oturtamamışım.

Ne Deji'ymiş birader ya herkes memnun 🙂

Ben övdüm ya şimdi 3 vakte patlar hepsi.

2 saat önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Orjinal mah değeri ile "max" serisi mah değerleri arasındaki farkı görünce

bildiğim kadarıyla kimyası(Lion Lipo vs) ve boyutu değişmediği sürece kapasitesi fazla değişmez. telefon için de bunların ikisinin de değişmesi zor.

35 dakika önce, Erol Süzer yazdı:

Evet yapışık hatta yeni bataryayı eski bantın üzerine yapıştırdım. Valla titremeyen elim titredi benim. Soketler çok küçük biraz cımbız yardımıyla biraz parmak ucuyla 2 defada hallettim. İlkinde dokunmatik çalışmamıştı Söketi oturtamamışım.

Bikaç güne gelir bende tecrübe ederim. patlatmadığım sürece sorun yok 😄 

7 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

bildiğim kadarıyla kimyası(Lion Lipo vs) ve boyutu değişmediği sürece kapasitesi fazla değişmez. telefon için de bunların ikisinin de değişmesi zor.

Dediğim gibi değişiklik olsa da olmasa da hiç sorun değil. Telefon sürekli evde. Ufaklığa oyuncak oldu 😄