Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
Abdurrahman K.

Focus 3 Kalkışta Gelen şakırtı

Soru

Aracım 2013 dizel  tit x 62 bin kmde. Kalkışlarda ve araba yüke bindiğinde bi şakırtı sesi geliyor özellikle soğukken. Enjektörleri 2 defa ayarlattım düzeldi 1 hafta sonra tekrar yapmaya başladı şimdi 4 enjektörü 0 aldım orijinal eskisine göre iyi fakat hala kalkışlarda inceden şakırtı sesini duyuyorum. Acaba sorunum ne başına gelen var mı? 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 21 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Şakırtı sesi çoğalmış ilk calıstırmada beyaz duman fazla olmaya baslamıstı. Niğdede ender olan Saglam bır tamirciye  gıttım hem enjektorleri tamir tadilatını yaptırdı hemde dızel partikül filtresi  rejenerasyonu işlemini yaptı aracın cekısı arttı ses kesildi inşallah sizlerde sağlam tamircilere rast gelirsiniz

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
15.08.2018 - 12:57 tarihinde, Bülent Özdemir yazdı:

Şakırtı sesi çoğalmış ilk calıstırmada beyaz duman fazla olmaya baslamıstı. Niğdede ender olan Saglam bır tamirciye  gıttım hem enjektorleri tamir tadilatını yaptırdı hemde dızel partikül filtresi  rejenerasyonu işlemini yaptı aracın cekısı arttı ses kesildi inşallah sizlerde sağlam tamircilere rast gelirsiniz

Usta kim acaba nereye yaptırdı enjektörleri ben bu ses için karamandan oraya bile gelebilirim

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Maalesef tam gecmedi azaldı ama  dpf tıkanıklıgından oldugu solenıyor sakırdama azaldı niğde de bu kadar yapılır dedıler sızlere tavsıyem sağlam enjektörcüye götürün ozellıkle buyuksehırlere goturun ve enjektorlerınız işin ehli olan kişilerce yapılsın 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Ustamın tavsiyesi üzerine katkı maddesi koydum hemen etkisini belli etti duman nerdeyse kesildi şıkırdama da baya azaldı ve bu 50 km de kendisini gösterdi bir daha koydum şimdi inşallah bitince baslamaz geri 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.