Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

6000 cd ekranında oluşan phone yazısı

mehmet kılıç

Soru

arkadaşlar bir kaç gündür cd çalar ekranında phone yazısı çıkıyor sesi kapatıyor ve sonra tekrar gelip gelip gidiyor,bunu hem cd hem de radyoda gerçekleştiriyor,araç trend nasıl çözmem gerektiğiyle ilgili bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar formdaki tüm arkadaşlarımı saygı ve sevgi ile selamlıyorum.Benim çözemediğim cd çalarımda bir problemim var.F2 aracımın cd si ikide bir Phone diye bir yazı çıkıyor ve sesi tamamen kesiyor.Radyo cd hiçbiri çalışmıyor.Zaman zaman geliyor gidiyor,bazende hiç olmuyor.Bunun pratik bir çözümünü bilen varmı acaba, teşekkür ederim.

Herkese selam,phone problemimizi sonunda çözdük.Faydalı olabilir diye paylaşmak istedim.Sorunu konunun uzmanı arkadaşımıza ilettim oda cihazı söktü,içinden telefon hattı üzerinde t47 numaralı smd bir transistörün arızalı olduğunu tespit edip onu söktü.Bu transistör cihazın dışındaki giriş soketlerinde phone bağlantısını kartın üzerindeki işlemci entegreye iletiyor.

Arkadaşlar şimdi araştırırken böyle bir bilgi edindim..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

herkese selamlar peki bu cd çalar/teyp kendi orginal donanımından telefon modülü entegre edilerek bu telefon - bluetooht ve dolayısıyla teyp üzerindeki butonlar aktif hale getirilemiyor mu?

Orjinal modül'ü bulursanız neden olmasın ? diye düşünüyorum..

Yapanı gördüm mü ? hayır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

parça koduyla ilgi bilginiz varmı acaba; parçanın kodunu bulabilirsek internet üzerinden ulaşmamız çok zor olmaz, ingiltere kaynaklı bazı web siteleri ford orginal parçalarını net üzerinden satıyor. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

parça koduyla ilgi bilginiz varmı acaba; parçanın kodunu bulabilirsek internet üzerinden ulaşmamız çok zor olmaz, ingiltere kaynaklı bazı web siteleri ford orginal parçalarını net üzerinden satıyor. ?

Bilgim yok, fakat direk bu sözcüklerle de bulmak zor olmaz..

mk II 2008-2011 diye aratın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.