Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Levent Kahraman

Spor Yay Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar


arkadaşlar araca bugün jant lastiklerimizi taktık fakat çok yüksek kaldı bir hatadır edip yayı kestirdik olmadı tabi sol taraf 1 cm fazla düştü düzelteceğiz derken yayın şeklini bozdular spor yay almaya karar verdim.önde 7 cm boşluk var arkalar ancak 5 cm boş... 5 cm siyah renkteki eibach yay buldum fazla olur diye düşünüyorum...h&r 3.5 cm yay buldum aynı zamanda apexi ve coil-ex 3.5 yaylarda buldum tamamı temiz işlemsiz 2. el... sekme yapmayacak taktığım 195.50.16 lastik ve 7 j 35 et değerindeki jantlarımla sürtmeyecek belirttiğim yaylar dan önerinizi bekliyorum.kullanıcılarından özellikle fikir bekliyorum.şimdiden herkese teşekkürler.

WhatsApp Image 2018-06-02 at 20.50.12.jpeg

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yay kesme-pressleme işlerinden lütfen uzak duralım. Yay çeliği üretilirken özel ısıl ve şekillendirme işlemleri uygulanıyor. Yayın formu ona göre biçimlendiriliyor. Kesme yaptığınızda yayın tüm dinamiği bozuluyor, keza press sonrası da içerisinde belki yüzlerce mikro çatlak oluşuyor. Bu da risk. Ayrıca esneklik de hiç bir zaman düzgün olmayabilir. +hiç bir zaman eşit de düşmez arabanın tüm dinamiği bozulur.

 

Eibach da güzeldir orjinalse, H&R'da. HR biraz serttir. 

Coilex i boşverin.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.