Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Levent Kahraman

Spor Yay Tavsiyesi

Recommended Posts


arkadaşlar araca bugün jant lastiklerimizi taktık fakat çok yüksek kaldı bir hatadır edip yayı kestirdik olmadı tabi sol taraf 1 cm fazla düştü düzelteceğiz derken yayın şeklini bozdular spor yay almaya karar verdim.önde 7 cm boşluk var arkalar ancak 5 cm boş... 5 cm siyah renkteki eibach yay buldum fazla olur diye düşünüyorum...h&r 3.5 cm yay buldum aynı zamanda apexi ve coil-ex 3.5 yaylarda buldum tamamı temiz işlemsiz 2. el... sekme yapmayacak taktığım 195.50.16 lastik ve 7 j 35 et değerindeki jantlarımla sürtmeyecek belirttiğim yaylar dan önerinizi bekliyorum.kullanıcılarından özellikle fikir bekliyorum.şimdiden herkese teşekkürler.

WhatsApp Image 2018-06-02 at 20.50.12.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

yay kesme-pressleme işlerinden lütfen uzak duralım. Yay çeliği üretilirken özel ısıl ve şekillendirme işlemleri uygulanıyor. Yayın formu ona göre biçimlendiriliyor. Kesme yaptığınızda yayın tüm dinamiği bozuluyor, keza press sonrası da içerisinde belki yüzlerce mikro çatlak oluşuyor. Bu da risk. Ayrıca esneklik de hiç bir zaman düzgün olmayabilir. +hiç bir zaman eşit de düşmez arabanın tüm dinamiği bozulur.

 

Eibach da güzeldir orjinalse, H&R'da. HR biraz serttir. 

Coilex i boşverin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.