Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ilk Kalkışta Gaz Yememesi

teoman soydaş

Soru

Merhaba Arkadaşlar

Aracım 2011 model makyajlı focus dizel, yaklaşık bir aydır ilk kalkma esnasında gaz yememe sorunu yaşıyorum. Hareket ettikten sonra bu tarz bir durum olmuyor.

Haraket edebilmek için 2000 devire kadar gaz basmak gerekebiliyor bu durum neden yapıyor olabilir... bulunduğum ilde servis yok yorum yapabilecek ya da bu durumu yaşayan oldu mu ?

Teşekkürler

TS.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Teoman araç kaç km de? Debriyaj hiç değişti mi?

Baskı balata volan geliyor ilk aklıma...

2 saat önce, teoman soydaş yazdı:

Merhaba Arkadaşlar

Aracım 2011 model makyajlı focus dizel, yaklaşık bir aydır ilk kalkma esnasında gaz yememe sorunu yaşıyorum. Hareket ettikten sonra bu tarz bir durum olmuyor.

Haraket edebilmek için 2000 devire kadar gaz basmak gerekebiliyor bu durum neden yapıyor olabilir... bulunduğum ilde servis yok yorum yapabilecek ya da bu durumu yaşayan oldu mu ?

Teşekkürler

TS.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Teoman araç kaç km de? Debriyaj hiç değişti mi?

Baskı balata volan geliyor ilk aklıma...

araç 60K'da baskı balata vs değişmedi. bende onu başta düşündüm ama baskı balatada sorun olasa araç devir alır ama hızlanmaz keza rampa da çekmez bu sorunları hiç yaşamıyorum keza gaz yememesi durumuda sürekli yapmıyor kafasına göre bazen yapıyor bazen yapmıyor anlayamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.