Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

0 araç için boya koruma ürünü tavsiyesi ( kendimiz yapacağız )

Önerilen Mesajlar

merhaba Arkadaşlar. 2012 model bir nissan qq aldık aynı zamanda 2004 focus umuz var. ben bu ikisinede boya koruma yapmak istiyorum.

qq siyah ve yeni olmasına rağmen örümcek ağı şeklinde hareler vevcut.

bana tavsiye edebileceğiniz meg ürünleri ne olabilir. ( özellikle samet arkadaşımızdan )

ve uygulama yöntemi nasıl olmalıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hiç uygulama yapmadım ama bu işe meraklı arkadaşlarım var. gördüğüm kadarıyla meguiar's ın amatör ürünler serisi var, onlardan kullanıyorlar.

şuradan bakabilirsiniz:

http://www.meguiars....p?cPath=46_4_15

bende zaten bunların içinden bana en uygun olanları hangileridir onu öğrenmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

valla abicim eğer ürününüz yok ise ilk başta pahalı gelebilir bu ürünler ama size baya bi gider

makina ile yapıcaksanız

Öncelikle bi kill alın meguiars olması şart değil 15 20 liraya bu tip malzeme satan yerlerde bulabilirsiniz aracınız ıslakken yüzeyini iyice temizleyin

uygulama şekli ;

Bu uygulama sıfır aracınızdaki mumu 2004 model aracınızdaki boyadaki hertürlü pisliği alır gÖtürür

Pasta olarak 85 Önerebilirim çok kalın değildir ince pastadır

Hare giderici 205 veya 82 var hangisinin fiyatı uygunsa ondan alabilirsiniz (makinayla cila pedi kullanarak yapın )

Uygulama şekli biraz yorucu olabilir , eğer çok hare varsa baya bi makinayı gezdirip kontrol etmeniz gerekiyor çok devri açmaya gerek yok makinayla ama hare olan panelde baya bi makinayı gezdirmeniz gerekbilir

son işlem olarak hare gidericinin üzerine nxt, 66 , 21,26 istediğiniz ürünü alıp uyguyalabilirsiniz benim Önerim M26 dır

(üstteki ürünlerin hepsi amortÖr değil profesyoneldir nxt hariç , açık satan yerlerden alabilirsiniz sitede sadece galon şeklinde var onlarında fiyatı fazla )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.