Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Makyajlı Focus Direksiyonu Sadece Elektrikli mi

AliIşık

Soru

Merhaba arkadaşlar 

benzer konu açılmıştır daha önce ama göz attım dek gelmedi. 

Makyajlı 2015 kasa focusların direksiyonu sadece elektrikli mi 

hidrolik ve elektrikli mi. 

Serviste bi ara mubabbette elektrik destekli hidrolik dediler. 

Sadece elektrikli değil dedi. Neden dediğimde sadece elektrikli olanlarda direksiyon kitlendiğinde hiç dönmez Fiatta böyle dedi sorun oldu filan dedi. elektrikli ilk onlarda vardı dedi. O yüzden Fordda sadece elektrik değil hidrolik desteği de var. direksiyonda sorun olsa zor da olsa sağa sola döner kaza yaptırmaz direksiyon dedi. 

İşkembeden salladı mı yoksa doğru mu ?

Bu konu hakkında bilgi yorumlarınızı merak ediyorum. ?

Tşk. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
16.10.2017 - 11:21 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Electronic Power Assisted Steering (EPAS) hepsi, 1.6 ti-vct Powershift hariç. Burada diğerleri de mevcut.

Merhaba yakup bey, neden bu sekilde olduğu hakkinda bilginiz var mi?  Benim aracım 1.6 ti-vct pws 2017 model. Merak ettim digerlerinde olup da benimkinde neden olmayışını. Teknik olarak bir aciklamasi vardir elbet 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Fatih Pal. yazdı:

Merhaba yakup bey, neden bu sekilde olduğu hakkinda bilginiz var mi?  Benim aracım 1.6 ti-vct pws 2017 model. Merak ettim digerlerinde olup da benimkinde neden olmayışını. Teknik olarak bir aciklamasi vardir elbet 

Ford'un açıkladığı bir neden yok, şahsen maaliyet olabilir çünkü bu kombinasyon sadece belli başlı (az) ülkelere gitti. Ayrıca yerinizde olsam sevinirdim :) Onlar daha iyi bazı konularda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ford'un açıkladığı bir neden yok, şahsen maaliyet olabilir çünkü bu kombinasyon sadece belli başlı (az) ülkelere gitti. Ayrıca yerinizde olsam sevinirdim :) Onlar daha iyi bazı konularda.

Evet maliyet olabilir büyük ihtimalle. Bazi konularda iyi hissi kuvvetli vs fakat park ederken ya da şehiriçi manevra yaparken beni yordugu oluyor. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.