Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

New Ford C-Max And Grand C-Max

Ekrem Kayacan

Soru

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

aktif park sistemi dar alanlara park sorunsuz park ediyor. bildiğim kadarıyla ön ve arka mesafesi 20 cm aralığa kadar giriyor (umarım yanlış hatırlamıyorumdur) fakat alanı taraması için öne gidilemesi gereken mesafe akışkan trafikte sorun olabiliyor. burası türkiye herkes seni beklemiyor şu adam park etsin diye.

alarma gelince içerisindeki alıcılar sayesinde araba kilitlenince araç içinde hareket algılayınca devriye giren bir alarm sistemi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alarm ve iç algılayıcı son kasa C-Max'lerde Bulunmuyor

benim internet sayfasından anladığım olduğu yönünde çünkü altta belirttiğim bir ifade kullanılmış.

pasif alarm sistemi bütün fordlarda aynı sistem üzerine kurulu diye biliyorum ama yanılıyorsam kusura bakmayın sanki diretir gibi oldu çünkü.

Güvenlik

Pasif Alarm Sistemi (PATS)

Yeni C-MAX'in, pek çok güvenlik özelliği, aracınızın park halindeyken de emniyette olmasını sağlar. Bu güvenliği sağlamak amacıyla aracınızda birçok farklı güvenlik sistemi kullanılmıştır:

Patlamaya dayanıklı ve güçlendirilmiş donanımla korunan tüm kilitler, son derece güvenlidir.İleri teknolojinin ürünü Pasif Alarm Sistemi'nin (PATS) hareketsizleştirme özelliği, özel şifreyle kodlanmış anahtar kontağa girene kadar motoru devre dışı bırakır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.ford.com.tr/otomobiller/c-max-ve-grand-c-max/donanim-tablosu

Burada normalde alarm diye listede yazılırdı 2004-2011 arası focus ve c-max'lerde..

Eğer en garanti yanıtı merak ediyorsanız bana aracınızın VIN (Şase no)'yu iletin..Sorgulatıp bakalım..İnş vardır..

Ama iç algılayıcı sensör yok.Bunun yeri üst ön aydınlatmanın sağ ve son uc kısımlarıdır..2 ufak delik var ve içinde plastik mevcut..Normalde o plastiğin altında sensör vardır ama bizde olmadığı için platiğin için kaplama ile kapatılmış..Lütfen bakıp bize dönüş yapınız. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim internet sayfasından anladığım olduğu yönünde çünkü altta belirttiğim bir ifade kullanılmış.

pasif alarm sistemi bütün fordlarda aynı sistem üzerine kurulu diye biliyorum ama yanılıyorsam kusura bakmayın sanki diretir gibi oldu çünkü.

Güvenlik

Pasif Alarm Sistemi (PATS)

Yeni C-MAX'in, pek çok güvenlik özelliği, aracınızın park halindeyken de emniyette olmasını sağlar. Bu güvenliği sağlamak amacıyla aracınızda birçok farklı güvenlik sistemi kullanılmıştır:

Patlamaya dayanıklı ve güçlendirilmiş donanımla korunan tüm kilitler, son derece güvenlidir.İleri teknolojinin ürünü Pasif Alarm Sistemi'nin (PATS) hareketsizleştirme özelliği, özel şifreyle kodlanmış anahtar kontağa girene kadar motoru devre dışı bırakır.

Bugün Bayii'ye inen c-max'in donanım bilgisini aktarıyorum...Pats özelliği var ama bu alarm değil..

• Alarm Sistemi Hariç
  • Güvenlik Hır. Kar. Kor. Sis. (Pats)
  • Daha az Güvenlik Kilit Grubu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.