Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2 Direksiyon Kilitli! Tekrar Arızası

ErcanAyan

Soru

merhaba iyi günler arkadaşlar 2010 model ford focus 1.6 tdci titanium  aracımda direksiyon kilitli tekrar arıza yazıyo araçta hiçbirşey yokken normal çalıştırdım gezdim işim vardı işimi halletmek için aracı normal stop ettim bıraktım 5 dk sonra geldim aracım çalışmıyo start düğmesine basıyorum direksiyon kilitli!Tekrar diye bir yazı çıkıyo yok bir türlü çalıştıramadım başına gelen her hangi bir bilgisi olan falan varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Direksiyonu sallamayı denediniz mi? Bazen kilitli tutan dil direksiyonun ve tekerlerin pozisyonundan dolayı çok sıkışabilir. Sistem kilidi açmak ister ama dil sıkışmış olduğu için açamaz. Bu durumda direksiyonu çok az sallayarak dilin rahatça bırakılmasına yardımcı olmanız gerekir. Aslında anahtarsız çalışma olmayan normal araçlarda da yaptığımız birşey. Direksiyonu sallayarak kilidin açılmasını sağlamak ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet sallamayı falan denedik yinede kilitli direksiyon takviye yaptılar aküye yeni aküylede denedik arkadaştan sigortalarına falan bakıldı yinede her hangi bir çözüm olmadı bilgisayara bağladılar hırsızlığa karşı korumaya alındı uyarısı veriyo hata kodu siliniyo yine start a basıyoruz tekradan Direksiyon kilitli!Tekrar uyarısını veriyo araca marş verdirtmiyo

konuyu görüp düşüncenizi paylaştığınız  içinde teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.