Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus değişimi

Berkay Senel

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar dun resimlerini koymustum benim arabamın.. Satıp hb almayı dusunuyorum ..

Bugun bi teklif aldım 2010 trend x sedan füme dizel focusuma karsılık 2011 focus collection dizel hb beyaz ...

Bnm arabam 75 binde 3 yıl daha garantılı .. Diğer arabanında 2 .5 sene garantısı devam edıyor ve 20 binde..

Trend x : 90 hp orjinal sadece arka tampon boyalı

Collection: 110 hp orjinal boya yok trend x ten farkı deri direksiyon çelik jant ve cruise control ...

Collection a karsılık benim arabam ve ustune 6500 lıra istiolar.. sizce edermı bu 2 araba arasında bu kadar fark.. model , km motor sizce edermi ?

Dusuncelerınızı paylasırsanız sevınırım ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

titanium km si cok fazla oluyo cok bi farkıda yok sanırım motor aynı ondekı nıkelajları siyah kaplıcam zaten içerde otomatık klıma ve kol dayama guzel olurdu aslında ama fiyat cok artıyor..

birazcık oynıcam tavan aynalar siyah kaplıcam cam filmi xenon ilk etapta sonra yavas yavas devamı gelır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

titanium km si cok fazla oluyo cok bi farkıda yok sanırım motor aynı ondekı nıkelajları siyah kaplıcam zaten içerde otomatık klıma ve kol dayama guzel olurdu aslında ama fiyat cok artıyor..

birazcık oynıcam tavan aynalar siyah kaplıcam cam filmi xenon ilk etapta sonra yavas yavas devamı gelır

Sen bilirsin madem öyle;

Yeni aracın km'si 20 binmiş..garantisi de mevcut..ÜstÜne donanımda ekleniyor heralde birkaç tane..Olabilir yani neden olmasın..Madem modifiye de yapacaksın..

Hayırlısı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inş dusunuyorum işte aslında kıyamıyorumda arabama ama bakalım inş =) bu arada senin arabada yaptıgın modifiye varmı resımlerını bulamadım ama =)

Hayır yok :)

Benim arabam kısmında modifiyeli araçlar mevcut biraz aramak lazım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.