Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

arkadaşlar focusumun bagaj açma düğmesi çalışmıyor

pinkfloyd1453

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bu sorun bendede mevcut kontağı açınca bagaj açılıyor veya farı otomatik konumdan manuele alıncada açılıyor bu konuda bilgisi olan avrmı acaba

yaben şimdi anlamadım sorun kontak anahtarındamı kontak aanaktarınımı ısıttın ?gerçekten enterasan bir durumanaktarmı ıslamnmış?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konunun üzerinden epey zaman geçmiş olmasına rağmen bende aynı sıkıntıyı yaşadığım için yazmak istedim. İçerideki düğmeden bagaj kapağı açılmıyordu. Bende düğmeyi söktüm ve içindeki baskı devreyi ince bir zımpara ile temizledim. Yüzeyi oksitlendiği için çalışmıyormuş.

Şimdi düzeldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kardeş önce üçgen düğmeyi sök sonra bir çıt çıtlı kalem al 50krş kalemi sök yayını ortadan ikiye kes dugmenin arakasin takma yeri var tak sonra düğmeyi yerine yerleştir ve sonra çalışacaktır ayni sorun bendede vardı 50krşa halletim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.