Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Haziran katılım burada
Mayıs anketi burada

  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
H. Cenk

Ford 2017 14 Mart Sağlık çalışanları indirimi [2019/2020]

Recommended Posts

Alıntı

Gece gündüz demeden özveriyle çalışan sağlık sektörü personellerine tüm kalbimizle teşekkür ediyor, onlara Tıp Bayramı'na özel Ford modellerinde geçerli 10.165 TL'ye varan indirim hediye ediyoruz.

 


2016 model Fiesta ST-Line, Focus ST-Line, Mondeo
ve tüm 1.0L EcoBoost araçlarda %4;
Focus TrendX benzinli manuel modeller hariç diğer binek araçlarda %2 indirim sizleri bekliyor.

* Rakiplerini gölgede bırakan 1.5L EcoBoost 180PS Ford Mondeo'ya (5 kapı ve Station Wagon) ise 10.165 TL indirimle sahip olabilirsiniz.

 

 

Kampanya böyle : Fiesta ve focus sadece ST line larda , tüm mondeolarda ve tüm 1.0 ecoboostlarda %4 ; trendx benzinli focus hariç tüm diğer bineklerde %2.

 

Yalnız bizim arkadaş aramış Kugada indirim yok demişler. Arkadaş da gidip tiguan aldı.  

 

http://www.ford.com.tr/kampanyalar/saglik-calisanlarina-ozel-kampanya

 

EDİT: Enteresan firma şu Ford Otosan. Websitesinde kampanya şartları yok, ancak mobil sitede small  print ile var. Kİmse masaüstünde girmiyor nasıl olsa diiye mi düşünüyorlar acaba. Kuga ve birkaç modelin daha dahil olmadığı orada yazılmış.

3.14.JPG 

Edited by H. Cenk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ford Otomobillerde, Tıp Bayramı'nda,
Sağlık Çalışanlarına Özel, 
2.000 TL Aylık Taksit + %2 İndirim

 

 07 Mart - 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli satış kampanyası kapsamında belirtilen 2.000 TL aylık taksit, 0 km 2019 model yılı ticari araçlar ve Yeni Ford Focus hariç 2018 model yılı otomobillerde geçerli olan 50.000 TL, 25 ay, %0 faiz kampanyasının aylık ödeme tutarıdır. Belirtilen %2 indirim tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden verilmiş olup 2018 model yılı tüm ticari araçlar ve otomobillerde, 2019 model yılı tüm otomobillerde ve 2019 model yılı ticari araçlarda (Custom, Connect ve Ranger modelleri hariç) geçerlidir. Belirtilen indirim ve ödeme koşulları sadece çalıştıkları kurumdan çalışma belgesini veya emeklilik belgesini sunan; doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, sağlık memurları, veterinerler, eczacılar, Sağlık Bakanlığı (merkez) çalışanları ve laboratuvar teknisyenlerinin perakende alımlarında yukarıda belirtilen 0 km Ford araç alımlarında geçerlidir. Kampanya avantajları diğer kişiye özel indirimler ile birleştirilemez. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 262,5 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ford Finans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0406; yıllık toplam maliyet oranı %0,4875 olmaktadır.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tüm Sağlık Çalışanlarına Özel %3 indirim devrede.

 

Diş hekimi, veteriner, eczacı, laboratuvar teknisyeni

Share this post


Link to post
Share on other sites
10.04.2020 - 15:05 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Tüm Sağlık Çalışanlarına Özel %3 indirim devrede.

 

Diş hekimi, veteriner, eczacı, laboratuvar teknisyeni

Sağlık çalışanları için Ford EcoSport, Fiesta otomobillerinde, Courier, Connect, Custom ve Transit modellerinde %3 indirimi 31 Mayıs'a kadar uzamış.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.