Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2017 Model Focus Araç

Metin Şahin

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
7 dakika önce, Metin Şahin yazdı:

İki şeyi merak ediyorum da Yakup bey, birincisi 2017 model olarak teslim edilen aracı merak ediyorum da beni çok beklettiler acaba genel mi öyle diye. İkincisi de navigasyon opsiyonlu araçların ön kısmını merak ediyorum. Sony ile birlikte mi geliyor acaba?

Merhaba, 2017 model olması için 1 Ocak itibarıyla üretilmesi gerekiyor, sizin verdiğiniz araç Navigasyonlu vs ise paketli olduğu için seyrek siparişe sahip, bu yüzden diğerlerinden geç olması muhtemeldir. Keyfen bekletileceğinizi sanmıyorum.

Nav ile birlikte hoparlörler SONY olarak geliyor sadece o da ufacık bir yazı ile ön tweeterlarda yazıyor o kadar. Konsol aynı (nav tuşu dışında).

df5481cdb1378753fad63431474215a7.jpg

--0 dakika sonra eklendi--
4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sony yok artık...

Var var, kim diyor yok efendim :) 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İki şeyi merak ediyorum da Yakup bey, birincisi 2017 model olarak teslim edilen aracı merak ediyorum da beni çok beklettiler acaba genel mi öyle diye. İkincisi de navigasyon opsiyonlu araçların ön kısmını merak ediyorum. Sony ile birlikte mi geliyor acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sony nin olması güzel. Benim bekletilmem normal ozaman. Yakup bey bu konulara çok aşina olmadığım için soruyorum kusura bakmayın, navigasyonlu araçta telefonu araca bağladığımızda navi yi çalıştırmak için telefonun interneti mi olması gerekir? Yada telefonu hiç takmadan Navi çalışır demi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, Metin Şahin yazdı:

Sony nin olması güzel. Benim bekletilmem normal ozaman. Yakup bey bu konulara çok aşina olmadığım için soruyorum kusura bakmayın, navigasyonlu araçta telefonu araca bağladığımızda navi yi çalıştırmak için telefonun interneti mi olması gerekir? Yada telefonu hiç takmadan Navi çalışır demi?

Bekletilmeniz sipariş ve üretim zamanıyla orantılı, bayiinize aracın durumunu sorabilirseniz eğer size fikir verebiliriz. 'Statüsü numarası şuan nedir' diye sorun bakalım yarın :)  Ona göre tahmini gelişini söyleyelim.

Nav paketi satın aldıysanız içinde Türkiye haritası yüklü geliyor, internetten ve cepten bağımsız sonuç olarak. SYNC 3 ile cebi bağlar apple veya google haritası açarsanız cep internetini kullanır :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bekletilmeniz sipariş ve üretim zamanıyla orantılı, bayiinize aracın durumunu sorabilirseniz eğer size fikir verebiliriz. 'Statüsü numarası şuan nedir' diye sorun bakalım yarın [emoji4]  Ona göre tahmini gelişini söyleyelim.

Nav paketi satın aldıysanız içinde Türkiye haritası yüklü geliyor, internetten ve cepten bağımsız sonuç olarak. SYNC 3 ile cebi bağlar apple veya google haritası açarsanız cep internetini kullanır [emoji4] 

Yarın kapalı olabilir pazartesi günü arayıp bu soruyu sorduktan sonra sizinle paylaşacağım teşekkür ederim. Yüklü gelen haritayı kullanalım bizde [emoji1]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
22 dakika önce, Metin Şahin yazdı:

Yarın kapalı olabilir pazartesi günü arayıp bu soruyu sorduktan sonra sizinle paylaşacağım teşekkür ederim. Yüklü gelen haritayı kullanalım bizde emoji1.png

Lütfen efenim, teknik olarak yarın arıyorsunuz :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yarın kapalı olabilir pazartesi günü arayıp bu soruyu sorduktan sonra sizinle paylaşacağım teşekkür ederim. Yüklü gelen haritayı kullanalım bizde [emoji1]

Yakup bey merhaba. Ford bayisini aradım aracımın 'statü numarası şuan nedir' diye sordum yoğunluktan daha şimdi dönüş yaptılar Ford Otosan 23.03 teslim tarihi diye yazmış dediler. Statü numarası diye bi numara görünmüyor denildi. 23-24.03.2017 teslim tarihi yazıyor dediler. [emoji848]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Metin Şahin yazdı:

Hangi konuda zorlamam gerekir?

Aynen öyle dedim emoji3.pngemoji1.png bende bilmiyorum ya zaten tamam dedim

Numara için dedim. En azından 41 mi?, 49 mu? veya 51 mi? falan deyin bari :D İkili ilişkim iyi kalsın diyorsanız da zorlamayın boşverin :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

6 Aralık teslim tarihi görünen aracı 19 Aralık'ta teslim aldım. Yakup kardeşimin dediği gibi statü numarasi araç siparisi gerçekleştiği andan itibaren bayi ekranında görülebilir. Daha önce de sizle bu konuda yazismistik Metin Bey. Sizin aracın gecikmesi sunroof ve navigasyon dolayısıyla. Benim aracım da aynı opsiyonlara sahip ve ben de siparis anından itibaren 2.5 ay bekledim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.