Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2008 F2 Ghia alacağım,Fiyat konusunda yardım.

UMITT

Soru

Bir araba çıktı karşıma arkadaşlar, 2008 Focus II 1.6 Ghia HB-Benzinli- 32.000 km.100 HP Aytozu gri-Kaza-değişen yok. Sahibi boya yok diyor ama kontrol ettirmedim. 1-2 parça boya çok da önemli değil benim için. Araba çok hoşuma gitti, taş gibi. Binici olarak alacağım bu arabaya en fazla kaç lira verilir? Bu kasanın piyasasını bilmiyorum, yardım edin kazıklanmak istemiyorum:)

Erkan Uludağ tarafından düzenlendi
Başlık.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Yakup f2 lerin 1.6 benzinli motorları 100 hp mi ? 2.5 la aynı değil mi motor ?

115 canım ama demekki o zaman da 100'lük getirmiş otosan yada arkadaş yanlış biliyor..

30 bin civarı eder en fazla hocam..KM ve temizliği önemli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir araba çıktı karşıma arkadaşlar, 2008 Focus II 1.6 Ghia HB-Benzinli- 32.000 km.100 HP Aytozu gri-Kaza-değişen yok. Sahibi boya yok diyor ama kontrol ettirmedim. 1-2 parça boya çok da önemli değil benim için. Araba çok hoşuma gitti, taş gibi. Binici olarak alacağım bu arabaya en fazla kaç lira verilir? Bu kasanın piyasasını bilmiyorum, yardım edin kazıklanmak istemiyorum:)

Fiyat olarak arkadaşlar ortalama bişiy söylemişler benim bi fikrim yok benzinlide,yalnız uyarıyım 1-2 parça boya olması önemli değil demissiniz size katılıyorum ama boyaya neyin neden olğunu anlamanız öğrenmeniz gerek diye düşünüyorum.Altından ciddi problemler çıkabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fiyat olarak arkadaşlar ortalama bişiy söylemişler benim bi fikrim yok benzinlide,yalnız uyarıyım 1-2 parça boya olması önemli değil demissiniz size katılıyorum ama boyaya neyin neden olğunu anlamanız öğrenmeniz gerek diye düşünüyorum.Altından ciddi problemler çıkabilir.

önemli değil derken sürtünmeden dolayı anlamında dedim, kazadan dolayı varsa tabi önemli. Sahibi ile pazarlık yapmadık henüz, kendisi 30 istiyor ama 29' a alırız sanırım. Bir de tüp taktık mı 31'e gelir araba.. Ancak etrafımdakilerin baskısı altında kaldım. O paraya 2010 dizel punto alırsın, 2008 focus benzinli o paraya almak aptallık, o paraya sıfır ayarında çok araba bulursun v.s. diyorlar. Ancak ben yeni kaza atlattım, bilmiyorum focus bana sağlam geliyor. Ne dersiniz mantıklı olan ne?

Benim için önemli olan HB olması, sağlamlığı-güvenliği ve km.si yılına göre uçuk olmaması.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben puntoyla focusu kıyaslamayı pek mantıklı bulmuyorum focus daha iyi ve sağlam bi araçtır ama aradaki kriter dizel ise ben yine imkanınız varsa dizel focus öneririm ama oda 5bin tl fark oluşturur ortalama.İmkanınız varsa bu şekilde araştırma yapmanızı öneririm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabada çamurluk değişik çıktı..İnsanları anlamak mümkün değil, telefonda bana değişen yok diyor arabanın başında ustama çamurluk sürtünmeden dolayı değişti diyormuş.

Kimseye fazla güvenme,güvenmediğini belli etme,ona görede temkinli yaklaş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.