Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yüksek Hızda Uğultu Yapıyor, Tüketim Ve Far Sorularım

Tolga Bindal

Soru

Arkadaşlar Merhabalar, 2013 trendx 1.6 TDC aracımla bugün 10. günümüz doldu. Benim bu araçla ilgili 3 sorum olacak. Cevaplarsanız çok sevinirim. Herkeze kazasız sürüşler.

1- Aldığım gün depoyu fulledim. 51LT yakıt aldım. 698KM yol yaptım.(hep dur kalk İstanbul içi) bu sizce normal mi? bana çok yakıyo gibi geldi.

2-Aracımın sanırım ön bilyaları bitik. 80KM'den sonra uğultu başlıyor tamiratı ne kadar tutar?

3-Üstünde orjinal farları var. Bana aydınlatması yetersiz gibi geliyor. Genel olarak böylemi benim araçtamı sorun var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

1. 100 km'de 7.2 çok çok fazla değil, yoğun trafikte 6.5 lt normal. Kış şartları vs biraz daha artışa neden olabilir. (Tüketim örnekleri de yakıt forumundaki ilgili motor başlığında mevcuttur.)

2. Servis'e bir telefon :yeah: 

3. Aracınız ikinci el, farlarda müdahale olmuş olabilir,önce ayarlarını kontrol ettirin. Daha sonra hala yetersizse, size yetersizdir. Diğer çözümler için geçmiş forum konulara bakmanız tavsiyedir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.