Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Benzin Pompası Sesi ?

Fatih büyükkale

Soru

öncelikle herkese merhaba

önceki araçlarım da kontağı açtığımda, benzin pompası dızzttttt diye 2-3 saniye ses çıkartıp sonra sesi keserdi. bu aracımda o sesi sürekli duyuyorum. araç çalıştığı sürece pompadan o ses geliyor. tabi gündüz daha az akşamları sessiz ortamda daha çok geliyor. aracıma lpg montajı yaptırdığım için motor aksamım garanti dışı.  sormak istediğim diğer focus 3 benzinli kullanıcı arkadaşlara, sizde de böyle bir ses varmı.  yani bu ses normal mi banamı fazla geliyor. ?????????   

--2 dakika sonra eklendi--
Fatih büyükkale tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

daha önceki araçlarımda duymadığım için bana anormal geldi. belkide dediğiniz gibi bu araçlar böyle olabilir. sonuçta her pompa aynı değil.

bu arada şunuda öğrenmiş oldum. aracın benzin pompası piyasada yok. sadece serviste var. 1200 tl  çıkmacılara sordum 800 tl dediler.

diğer araçlarınki 50 tl ye bile var yan sanayi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Serkan erden yazdı:

benzin pompasını lpg ye geçtiğinde bloke eden bir parça var. lpg montajı yapan ustalar isteğe bağlı takıyorlar,ismini hatırlayamadım. isterseniz araştırın. pompayı koruma amaçlı takıyorlar ama fiyatı ne bilmiyorum.

o parçayı önerende var önermeyende. benim montajı yaptırdığım yer, önermedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13.10.2016 - 10:43 tarihinde, Fatih büyükkale yazdı:

?

--21 dakika sonra eklendi--

forum'da hiç focusu olan yok heralde :))

Fatih bey sesi duyamadığımız için cevap yazılmamış olabilir. Focusclubtr desiniz illaki cevap gelir.Sesi iyi bir ustaya dinletseniz.Belki benzin az diye soğumamış olabilir başka zararlar vermesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

servise gösterdim. ses var dedi. ama bi problem yapmaz dedi.

benim istediğim en azından 2-3 kişiden yorum alırsam bizimkindede ses geliyor veya gelmiyor diye. ona göre bende sorun varmı yokmu onu anlamaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.