Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

• Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Süleyman Ünal

Su Altı Kamerası - Aksiyon Kamerası

Recommended Posts

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Sürekli güneşte kalacaksa bunlar iş yapmaz. 

Deneyip göreceğiz :kıhkıh:

Bence sorular şunlar:

1-Mertcan bu kamerayla ne yapmak istiyor?

2-Kameranın ömrü kaç gün? 14 gün iade zamanında bence mefta edecek 😄

Kamerasına hasta olduğum ama hoparlörlü bozulduğu için emekliye ayırdığım Sony xperia xa1 ultra telefonum var. 

Araç kamerası olarak kullanılır di mi bir şekilde? Araç kamerası dediğim bazı özel yolculuklarımı kaydedeceğim. Max yolculuk süresi 4 saat. Kayıt süresini de ayarlarım ona göre.

Edited by Burçin Denizalp

Bir saat önce, Teoman S. yazdı:

Bence sorular şunlar:

1-Mertcan bu kamerayla ne yapmak istiyor?

2-Kameranın ömrü kaç gün? 14 gün iade zamanında bence mefta edecek 😄

1-Evde bilgisayar başında ya da spor yaparken kendimi kayıt edip sonrada hızlandırılmış şekilde izleyerek postürümü düzeltme çabalarım ne kadar meyve veriyor ve/veya farkında olmadan yanlış yaptığım başka birşey var mı tespit etmek

araç sürüşlerini kayıt edip sonradan yine izleyerek geç gördüğüm ya da öngöremediğim tehlikelerde neyi yanlış yaptığımı sorgulamak

yine araç sürüşlerinde şeritten kayma ve benzeri hatalar yaptığımda bunları niye nasıl yaptığımı tespit etmek

asıl sebep lüzumsuzca her şeyi kayıt altına alıp hızlandırılmış şekilde izleyip rastgele bir gmail hesabındaki sınırsız buluta atıp 10 yıl sonra aşırı canım sıkılırsa tekrar açıp izlemek de olabilir belirli olmaz.

Bunlar hep japonya seyahati sonrası başladı, Kyoto-Tokyo arasını kayıt ettim, boş boş oturup izliyorum ara sıra, benzeri bir şeyler çıkarsa çabası biraz da.

Bir de snowboard sırasında da kullanasım var bu sene gidebilirsem.

2-ben 6 ay veriyorum, evde kısmen serin kullanılacak, arabaya tak çıkarı kolay şekilde olursa günde 3-5 saati geçmeyecek şekilde kullanım olur tahminen. Bozulursa garantiden iade edemiyor muyum yav, bozulacağını zannetmiyorum ama pek 

32 dakika önce, Burçin Denizalp yazdı:

Kamerasına hasta olduğum ama hoparlörlü bozulduğu için emekliye ayırdığım Sony xperia xa1 ultra telefonum var. 

Araç kamerası olarak kullanılır di mi bir şekilde? Araç kamerası dediğim bazı özel yolculuklarımı kaydedeceğim. Max yolculuk süresi 4 saat. Kayıt süresini de ayarlarım ona göre.

sd karta direkt kayıt edebiliyorsa olabilir sanki

Kolay gelsin diyorum....

18 saat önce, Burçin Denizalp yazdı:

Camonroad güzel uygulama ücretli versiyonunu kullanıyordum 

videoya hızı ve yakşaşık konum adını yazabiliyor

max 10dk lık partlar halinde izin verdiğin kadar kayıt yapıyor 

32gb dolana kadar yaptığını biliyorum

uzun yolda lg g4 ile telefon çok ısınmasq aralıksız kayıt bile yapardı

bide yolculuğu paylaş güzel çalışıyordu

memlekete giderken nerdeyiz vs gibi bilgiler linkten bakılarak okunabiliyor görüntülenebiliyordu

bi kaç yıldır kullanmıyorum ama

15 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

Camonroad güzel uygulama ücretli versiyonunu kullanıyordum 

videoya hızı ve yakşaşık konum adını yazabiliyor

max 10dk lık partlar halinde izin verdiğin kadar kayıt yapıyor 

32gb dolana kadar yaptığını biliyorum

uzun yolda lg g4 ile telefon çok ısınmasq aralıksız kayıt bile yapardı

bide yolculuğu paylaş güzel çalışıyordu

memlekete giderken nerdeyiz vs gibi bilgiler linkten bakılarak okunabiliyor görüntülenebiliyordu

bi kaç yıldır kullanmıyorum ama

Şimdi baktım, google play store'da bulamadım, benzerleri listelendi hemen.

Ama dener uygun olanını bulurum ben. Sağol hocam.

13 saat önce, Teoman S. yazdı:

@Mertcan Çelik bizden ilan geldi 🙂 

image.thumb.jpeg.be15531f59b015599922368f9d9b0b83.jpeg

8'i çıkmışken 4'ünü almak, bilemedim 😅 Gerçi 1080p 120 fps varmış eğer black ise, gayet iş görür diye tahmin ediyorum.

Şimdilik sjcam ile biraz devam edeyim de yetmemeye başladığında dji osmo action alternatifi olarak ikinci el gopro kovalamaya başlarım belki 😄 

20 dakika önce, Teoman S. yazdı:

@Mertcan Çelik aparatlara Dome Port ta ekle. Harika...

Abi deniz kum güneş biraz uzak görünüyor şimdilik 😄 

Ama aklımda bulunsun hiç fena durmuyor 

Ben araştırıyorum .Fiyat pahalı. Eğer denk gelirsen banada haber et ya da direk sipariş ver çünkü aynı ebatlar...

8 saat önce, Teoman S. yazdı:

Ben araştırıyorum .Fiyat pahalı. Eğer denk gelirsen banada haber et ya da direk sipariş ver çünkü aynı ebatlar...

Bim A101'e düşerse alırız :kıhkıh:

Benim aparatların bir kısmı dün ulaştı. bugün de 4 parça gelecek. Alacaklarım tamamlanmış oluyor.

Piller hariç tabi. Pilerin çinden gelmesi zaman alacak.

@Mertcan Çelik kaçlık kart taktın? bazı yourmlarda kart hafızasında kayda değer miktarda kayıt varsa cihazın açılma süresi çok uzuyor diye okudum. Hatta kartı çıkarıp, cihazı açıp, kartı cihaz açıken takmak zorunda kaldığını da yazan olmuş.

Hepsini okuyacak kadar vakit ayıramadım kusuruma bakmayın böyle aradan dalıyorum.

Teknede kullanmak üzere bir sualtı kamerası alma niyetim var, önerisi olan varsa rica ederim.

Tesekkurler.