Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2 220 Volt Priz Çalışmıyor

Ayaz Bulut

Soru

Arkadaslar 2. el olarak aldigim focus titaniumdaki kolcagin arkasında bulunan prize telefonumun sarj cihazını taktim çalışmıyor başka sarj aletleri denedim yine sonuc aynı elektrikçi sigorta kutusuna bakti hersey normal dedi daha önce bu sorunla karşılaşan olduysa yanıtlarını beklerim.Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

220 uzun yolda resmen nimet telefonu modem yapıp lap topla oyun bile oynuyorum ben :) Arıza kısmına gelince 220 Volt prizdeki plastik kısım temas etmesini engelliyor ben onu çıkartıp taktığım zaman bir sorun yok ama o plastik kısım üstündeyken fişi taktığımda çalışmıyor,temassızlık oluyor isterseniz bu şekilde deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Selamun aleyküm. Herkese iyi forumlar. Foruma yeni üye oldum. Aracımız 2010 model 1.6 ti-vct 115 bg lik bir araç. Soruna gelirsek kol dayamadaki çakmaklık girişine elektrik gelmiyor. Sigorta kutularını detaylıca inceleyip baktım yanık sigorta yok. Buraya küçük bluetooth aparatı takacaktım, bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi günler ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
35 dakika önce, Halil İbrahim Gündoğdu yazdı:

Selamun aleyküm. Herkese iyi forumlar. Foruma yeni üye oldum. Aracımız 2010 model 1.6 ti-vct 115 bg lik bir araç. Soruna gelirsek kol dayamadaki çakmaklık girişine elektrik gelmiyor. Sigorta kutularını detaylıca inceleyip baktım yanık sigorta yok. Buraya küçük bluetooth aparatı takacaktım, bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi günler ?

Ya tesisat ya da sigortadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11.06.2019 - 15:31 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Ya tesisat ya da sigortadır.

Sigortaların tümünü kontrol ettik çıkmadı. Söküp baksak diyorum. Elektrikçiye götürüp kazıklanmak yerine kendim bir bakayım o zaman ? Böyle bir şey başına gelen var mı diye merak etmiştim çok sağolun değerli yorumunuz için teşekkürler ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Halil İbrahim Gündoğdu yazdı:

Sigortaların tümünü kontrol ettik çıkmadı. Söküp baksak diyorum. Elektrikçiye götürüp kazıklanmak yerine kendim bir bakayım o zaman ? Böyle bir şey başına gelen var mı diye merak etmiştim çok sağolun değerli yorumunuz için teşekkürler ?

Eski, ilgili konumuza aktardım konunuzu, buraya bir göz atın isterseniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuyu hortlatıyorum ama sorunu yaşadım ve çözdüm. Tekrar yaşayan olursa bilgi sahibi olsun.

2015 te arabayı aldığımda elektrik prizi çalışmıyordu. Düzce sanayide bir elektrikçiye götürdüm. orta konsolu komple söktü çıkardı. kolçağın içindeki inverteri açtık. bazı bölümleri yanmış kararmış. Parçacıdan orjinal inverter sorduk 2000 tl fiyat çektiler (yıl 2016). çin malı bir inverter aldım 120 tlye. usta yarım saatlik elektrik işçiliğiyle o inverteri arabadaki soketle uyumlu hale getirdi. inverterdeki bazı gereksiz kabloları çıkardı arabaya göre ayarladı artık tam olarak ne yaptı bilmiyorum. sonuçta 2 yıl sorun yaşamadan kullandım. Sonra bi gün arabayı çalıştırdığımda dit diit diit ötmeye başladı kolçağın içinden. sigortasını çıkardım ses kesilmedi.  ben de kendim açtım o bölmeyi. inverterin soketini çıkardım ses kesildi. sonra aynı elektrikçiye ayaküstü durumu anlattım. inverterin ömrü bitmiştir bi ara gel değiştirelim dedi. tekrar da gitmedim öyle duruyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.