Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Cam iç Trim Nasıl Sökülür

Kerem Bozdoğan

Soru

Merhabalar, seyir kamerası enerji kablosunu tavan trimi içinden sağ yan trime getirip onun içinden de aşağıya almak istiyorum. Direkteki trimi zarar vermeden nasıl sökeceğimizi bilen var mı? Aşağıdaki fotoğrafta tırnaklar var görünüyor tırnakları kırmadan çıkarmak istiyorum :)

Bir de o teimden sonrasında sigorta panosuna nasıl bağlayabilirim onu da bilmiyorum tabi :) çakmaklık adaptörünün içinde voltaj düşüren devre var sanırım, yani kabloya direk elektrik alamam sigortadan.

92c08362f89ea2adb3f759321ca87fc3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Önce kapı fitili sökülür.
Fitili söktüğün aradan dubelleri göreceksin.
Yan plastigi tutan 3 tane dubel var.
En üstteki raylı sisteme sahip.bunu tavan döşemesi yönüne düz tornavida ile ittirirseniz çıkar.
Diğer 2 tane aynı sisteme sahip geçmeli.
Düz tornavida ile dikkatlice dip kısmından destek vererek diğer yandan plastigi kanirtarak rahatça sökebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi teşekkür ederim bilgiler için ama beceremedim ben bu işi. Hiçbir dubeli çıkaramadım yerinden. Hatta zorlarken elimdeki kontrol kalemi kırıldı, sonra uğraşmayı bıraktım.

Zaten oradan aşağı indirdikten sonra da adaptörü bozmadan sigortaya nasıl bağlanacak onu da bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
35 dakika önce, Serkan Karakoca said:

biraz naziktir direklerin içindeki plastikler

ben de öyle düşünüyordum ama zorlayınca kontrol kalemi kırıldı :D neyseki kontrol kalemi kırıldı, tırnakların kırılmasından iyidir.

dediğiniz gibi az kastırınca kablo geçer ince kablo zaten. ama çakmak adaptörünü sigorta kutusuna bağlamak da ne kadar sağlıklı olacak bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
55 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

ben de öyle düşünüyordum ama zorlayınca kontrol kalemi kırıldı :D neyseki kontrol kalemi kırıldı, tırnakların kırılmasından iyidir.

dediğiniz gibi az kastırınca kablo geçer ince kablo zaten. ama çakmak adaptörünü sigorta kutusuna bağlamak da ne kadar sağlıklı olacak bilmiyorum.

@Yahya Akman arkadaşımızla beraber bağladık benim kamerayı konunun uzmanı kendisi çakmaklık soketine giden yerden aldık elektriği aracı  kitledidikten  belli bir müddet sonra kesiyor elektriği ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.