Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2 Tdci Klima Problemi

Hüseyin Hızır YÜKSEL

Soru

Arkadaşlar iyi gunler.cvt sanzimanli dizel araca sahibim.Aracimin klimasinda tam olarak belirleyemedigim bir problem var.Klimami aciyorum.devreye giriyor sogutmasindan da genel olarak memnunum.yalniz soyle bir problem var.Fan devreye giriyor ve asiri sesli calisiyor.aracimin butun gucunu somuruyor.kirmizi isikta falan beklerken fandan bir doldur bosalt yapar gibi ugultu geliyor.kalkislarda cok zorlaniyor ve siyah bir duman bulutu atarak kalkiyor.normal giderken vs siyah duman atma soz konusu degil.klima radyatorum tikanmis mi degismesi gerekiyor.bu arada tatil dolayisiyla istanbuldayim.maltepe ve civarinda gitmemi onerebileceginiz bir usta var mi?herkese cok tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar iyi gunler.cvt sanzimanli dizel araca sahibim.Aracimin klimasinda tam olarak belirleyemedigim bir problem var.Klimami aciyorum.devreye giriyor sogutmasindan da genel olarak memnunum.yalniz soyle bir problem var.Fan devreye giriyor ve asiri sesli calisiyor.aracimin butun gucunu somuruyor.kirmizi isikta falan beklerken fandan bir doldur bosalt yapar gibi ugultu geliyor.kalkislarda cok zorlaniyor ve siyah bir duman bulutu atarak kalkiyor.normal giderken vs siyah duman atma soz konusu degil.klima radyatorum tikanmis mi degismesi gerekiyor.bu arada tatil dolayisiyla istanbuldayim.maltepe ve civarinda gitmemi onerebileceginiz bir usta var mi?herkese cok tesekkur ederim.

Otomatik modda ise istenilen ortam ısısını yakalayan kadar yüksek devirde çalışması normaldir . Kontrol için ford Şahsuvaroglu pendik ziyaret edebilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

klima problemi diye geldim fakat tamirci bulmadik kusur birakmadi.turbodan hava filtresine giden hortumlari söktü.icinde yaglanma vardi.iki bin km olmasina ragmen hava filtresinde biraz yag vardi.turbon gitmis partikul dolu havayi olcen kisim yaglanmis vs.ne yapacagimi bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.