Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Küçük Bir Kaza

Önerilen Mesajlar

Arkadaşalar bugun yağmurlu bir havada öndeki insignia ya arkadan hafif çarptım.Benim araçta bişey yok karşı tarafın arka tamponunda biraz göçükler var.Hata bende kaskodan mı yaptırsam cepten mi?Bir de kaskomdan yaptırırsam benim plakama hasar kaydı çıkar mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Genel Bilgiler kategorisinden Otomobiller Hakkında > Sigorta, Kasko, MTV, Ceza ve Muayene kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ercan Çetin said:

Arkadaşalar bugun yağmurlu bir havada öndeki insignia ya arkadan hafif çarptım.Benim araçta bişey yok karşı tarafın arka tamponunda biraz göçükler var.Hata bende kaskodan mı yaptırsam cepten mi?Bir de kaskomdan yaptırırsam benim plakama hasar kaydı çıkar mı ?

Geçmiş olsun Ercan.

Hasar kaydı çıkar evet ama ufak bir şey için çok da problem olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Ercan Çetin said:

benim tamponda sorun yok onunki yapılacak sigortadan mı kaskodan mı hiç bilmiyorum bu işleri

Hocam senin araçta işlem yapılmayacaksa kayıt vs çıkmaz, ne çıksın mantıken ? :)

Siz hiçbir işlem yapmayacaksınız tutanak tutmanız gerekiyor onun sonrasında karşı taraf servisine gidip başvuracak işlemler başlayacak. 

Sigortanız ödeyecek özetle. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusurlu siz olduğunuza göre sizin sigortanız karşılayacak fakat hasar kaydı diğer araca yansıyacak. Sizin aracınızda herhangi bir işlem olmayacağına göre kaskoyla da uğraşmayacaksınız. Kasko sadece kendi aracınızda olacak işlemleri karşılar. İleride yaşayabileceğiniz tek sıkıntı trafik sigorta tutarınız biraz yükselebilir. Çağatay arkadaşın da  dediği gibi tutanak tutulup işi sigorta şirketine havale edeceksiniz o kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.