Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Makyajlı Focus Sony Ses Sistemi

Samet VURAL

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar 2014 Model Makyajlı Focus Titanium aracımı yeni aldım.Ben tecrübeli olan arkadaşlardan şunu öğrenmek istiyorum..Benm aracımda yok ama bazı araçların sol ayna hizasındaki ses kolonlarında SONY yazıyor.Artık Focuslarda sony gelmiyor diye biliyorum türkiyede..Bu SONY yazanların yazmayanlara göre bariz bi ses kalitesi farkı var mı..varsa sesi iyileştirmek için neler yapabiliriz?Avrupada SONY ses sistemi geliyo sanırım bunları entegre etme şansımız var mıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupa ve Türkiye farkı yok. Sony müzik sistemi Focus ile sadece hoparlör olarak geliyor bu sebeple sadece orada yazılı.

Türkiye'de ise Navigasyon seçeneği alındığında geliyor (ek hoparlör ile). Bir fark olmasa böyle bir şey sunulmazdı herhalde :) Onu entregre etmeniz şart değil iyi bir ses için başka çözümler arayabilirsiniz. Bkz: Mevcut kategori.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pardon haklısınız avrupada degil amerika spec olanlarda vardı sanırım Sony sistem.o sony sistem bizimkilere takılamıyor mu acaba veya daha iyi bi ses sistemi için ne önerebilirsiniz bana acaba?

Samet VURAL tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Samet VURAL said:

pardon haklısınız avrupada degil amerika spec olanlarda vardı sanırım Sony sistem.o sony sistem bizimkilere takılamıyor mu acaba veya daha iyi bi ses sistemi için ne önerebilirsiniz bana acaba?

Demiştim. 

11 dakika önce, Yakup Çağatay said:

iyi bir ses için başka çözümler arayabilirsiniz. Bkz: Mevcut kategori.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Aşkın K. said:

Yakup Bey, ben navigasyon paketli almıştım ve sağ ve sol 2 hoparlörde sony yazıyor. Tek fark bu ikisimi yoksa diğer hoparlörde yada cihazda başka farklılık var mı?

Muhtemelen ve arka kapılarda tweeter var.

http://www.focusclubtr.com/topic/8769-2014-makyajlı-ford-focus-incelemesi-test-sürüşü-dikine-park-fotoğraf-video/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.