Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sahibinden.com'da 2011 FORD FOCUS 1.6 TDCI STYLE

Tamer Perperek

Önerilen Mesajlar

Merhaba ,

Ilk basta konuyu dogru yerde mi actim ,yoksa yanlis yerde mi actim bilmiyorum .Arti yurtdisinda calistigim icin sirketin bilgisayarlarinda Turkce karakter kullanma imkanim yok o yuzden simdiden af ola.

Aklimda Turkiye iznimde kasim 9'dan sonra bir arac almak var , butcem 42-45 arasi olucak , sahibinden.com da bazi ilanlara bakiyorum ve asagidaki linkteki arac ilgimi cekti , satici ile mesajlastik ve aracin 5bin gibi bir hasar kaydi oldugunu yazdi , KM'sinin orjinal ve butun aksamlarinin calistigini.Daha oncede kazali arac kullandim , kazali arac alma konusunda sorunum yok.

Fiyat olarak normal mi ?Aranizda bu arac ile ilgilenen olduysa ve daha fazla bilgisi varsa lutfen paylasabilirmi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-ford-focus-1.6-tdci-style-238987478/detay

Simdiden herkesin yardimlari icin tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Tamer,

Aracın fiyatı piyasaya göre yazılmış bence, aslında daha uygun olmalı ama km si az diye sahibi öyle yazmış olabilir.

5 bin tl yüksek bir hasar kaydı değil ama içeriğine ve arabaya iyi baktırılmalı.

Fiyat daha uygun hale çekilirse alınabilir derim.

Hayırlısı olsun.

On 31.10.2015 22:13:57, Tamer Perperek said:

Merhaba ,

Ilk basta konuyu dogru yerde mi actim ,yoksa yanlis yerde mi actim bilmiyorum .Arti yurtdisinda calistigim icin sirketin bilgisayarlarinda Turkce karakter kullanma imkanim yok o yuzden simdiden af ola.

Aklimda Turkiye iznimde kasim 9'dan sonra bir arac almak var , butcem 42-45 arasi olucak , sahibinden.com da bazi ilanlara bakiyorum ve asagidaki linkteki arac ilgimi cekti , satici ile mesajlastik ve aracin 5bin gibi bir hasar kaydi oldugunu yazdi , KM'sinin orjinal ve butun aksamlarinin calistigini.Daha oncede kazali arac kullandim , kazali arac alma konusunda sorunum yok.

Fiyat olarak normal mi ?Aranizda bu arac ile ilgilenen olduysa ve daha fazla bilgisi varsa lutfen paylasabilirmi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-ford-focus-1.6-tdci-style-238987478/detay

Simdiden herkesin yardimlari icin tesekkur ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Gurkan,

Yanit icin tesekur ederim piyasayi ancak sahibinden.com 'dan takip edebiliyorum malum yurtdisinda calistigim icin zor .Ilandaki arac satilmis gerci , bende bazi yorumlara bakarak kafami iyice karistiriyorum senede asagi yukari 8.000-9.000 KM yapan birisi olarak gozum ufaktan 1.6 ecoboost'lara kaymaya basladi :)

Gelisime tam 1 hafta kaldi sayilir bakalim zaman neler gosterecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.