Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cod: Black Ops 3 Beta

Önerilen Mesajlar

Black ops 2 en sevdiğim seri ve en çok oynadığımdır herhalde. Ardından Ghosts geldi profesyonel turnuvacılar beğenmedi onlar beğenmeyip 1 sene turnuva yapmayınca "halk"da beğenmedi. Ardından Advanced Warfare geldi hep yenilik isteyen cod "halk"ına alın size yenilik atlamalı zıplamalı dediler. Onuda beğenmediler eski codu geri getirin dediler ve bu sene kasımda Black ops 3 ile geri dönülüyor. 3 adet stüdyo var yapan bu Treyarch ismi Black ops serilerini ve World at Warı yapanlar zombieleri meşhur 2013 yazında gece 12de başlayıp sabah 4-5 gibi artık gözler kızarınca kapattığımız zombie :D 40lara kadar gelirdik 5 saat sürerdi. Bir keresinde arkadaşlar (4 kişi oynuyoruz) devam devam dedi ben bayılıyodum artık otomatiğe bağlamışım 40 küsür rounda gelmişiz artık bir şarjörde bi zombie ölmeye başlamış devam diyorlar bende dayanamayıp modemin fişini çekmiştim çaktırmadan sonra "aaabi ya moden reset attı kendi kendine düştüm" demiştim :D 

Herneyse Black ops 3 e geçelim bu sene Xboxdan Playstationa geçti Cod yani yeni harita yeni silah ne varsa ilk PS4de 1 ay sonra xboxda. 6 yıldır xbox egemendi Sony bastı parayı. 

Oyun 6 kasımda çıkıyor ama ön sipariş verene 19-23 ağustos beta sürümü açılıyor. Normalde oyunda aktif ortalama 200.000 kişi olur ama betada bu sayı çok daha az o yüzden bağlantısal ve kişi bulmada sıkıntı olsada oynanabilir.

Bir tanıtım videosu var onu koyarım birde çok iyi oynamasamda 3e 4 başladığımız maçta yabancı çıkınca arkadaşım keremle 2 kişi kaldık 2ye 4 oynadık maçı 75e gelen kazanır biz 36 ve 35 kişi vurarak aldık maçı.

Bu tutorial ama yaş sınırı var oturum açmak gerekli

Buda bizim maç

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de hala burada oturmuş, Pillars of Eternity oynuyorum... :kıhkıh: (+ Far Cry 4 %77 oldu kıyamıyorum bitirmeye; sırada Witcher 3 ve Fall Out 4 ama önce Pillars Expansion 1. Bölüm; meali COD'a gelene kadar ben herhalde 40 yaşı, kızım da Ana Okulunu devirir... :muha:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de hala burada oturmuş, Pillars of Eternity oynuyorum... :kıhkıh: (+ Far Cry 4 %77 oldu kıyamıyorum bitirmeye; sırada Witcher 3 ve Fall Out 4 ama önce Pillars Expansion 1. Bölüm; meali COD'a gelene kadar ben herhalde 40 yaşı, kızım da Ana Okulunu devirir... :muha:)

Cod benim için oyna bitir bir oyun değil campaigni oyun çıktıktan 6-7 ay sonra oynuyorum o da boşsam yoksa Multiplayerdır Cod benim için her zaman. Arkadaş ortamında sohbet muhabbet :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cod benim için oyna bitir bir oyun değil campaigni oyun çıktıktan 6-7 ay sonra oynuyorum o da boşsam yoksa Multiplayerdır Cod benim için her zaman. Arkadaş ortamında sohbet muhabbet :)

Multiplayer için alınıyor zaten ama benim de ona pek vaktim olmuyor; single yanında sosu sadece; tabi ben önce single oynuyorum, oyuna bir bakıp, ısınmak amaçlı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer müdür bir kaç ay önce sattım ps4'ü... nasıl bir pişmanlıktır sana anlatamam, paçamdan damlıyor resmen. kış gelsin alıcam sanırım tekrardan. aklıma ....yım...

Aaaa ayıp satılır mi ya

Oyun oynamasan bile browserdan film izlersin bluray okur youtube yaparsın muzik dinlersin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.