Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Güç Kaybı

hüseyin ipek

Soru

1.6 Tdci 115'lik motora sahip aracımda performans düşüşü hissetmekteyim. Bu araç gitmiyor ya da nazlanıyor anlamında değil.sanki 0-100 km hızlanma süresi bir miktar artmış gibi. Not :Yakıt shell ya da opet alıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

1.6 Tdci 115'lik motora sahip aracımda performans düşüşü hissetmekteyim. Bu araç gitmiyor ya da nazlanıyor anlamında değil.sanki 0-100 km hızlanma süresi bir miktar artmış gibi. Not :Yakıt shell ya da opet alıyorum

Km kaçta acaba...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim araç da biraz nazlanmaya başladı bu aralar.Gaz tepkisi eskisi gibi değil,yüklendikten sonra eskisi gibi direk asılmıyor. Hafif bir geriliyor sonra hızlanıyor. Şuan 51 bin km'de. Acaba diyorum mazot filtresinde mi? En son 29500 kmde mazot filtresi değişmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim araç da biraz nazlanmaya başladı bu aralar.Gaz tepkisi eskisi gibi değil,yüklendikten sonra eskisi gibi direk asılmıyor. Hafif bir geriliyor sonra hızlanıyor. Şuan 51 bin km'de. Acaba diyorum mazot filtresinde mi? En son 29500 kmde mazot filtresi değişmişti.

Aynı durum sanırım hocam.Acaba bana mı öyle geliyor diye düşündüm, her zamn kullanan arkadaşa verdim o da aynı şeyi söyledi

Aynı durum sanırım hocam.Acaba bana mı öyle geliyor diye düşündüm, her zamn kullanan arkadaşa verdim o da aynı şeyi söyledi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hüseyin hocam , ben mazot filtresini ve hava filtresini değiştirmeyi düşünüyorum. Fırsat bulabilirsem aracı bir ara göstermeyi düşünüyorum. Umarım geçici bir sıkıntıdır.

Aynen hocam. Benimde planlarım o yönde. Bir türlü vakit bulamadım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.