Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 ön süspansiyon

yusuf terzi

Soru

aracı ilk aldığım zaman kasislerden geçerken arada ön taraftan "cırt" sesi geliyordu pek önemsememiştim. ancak şimdi kasislerden geçerken bu cırt sesi arttı. özellikle ön sağ tyaraftan geliyor. sebebi nedir acaba. henüz 1 ay oldu aracı alalı pek sert kulanmadım da. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bende böyle abartılı bir ses yok. Hiç de hissetmedim. Bir ara hisseder gibi oldum, onunda sebebi paranoyaklık derecesinde şurasında ne var, burasında ne var diye düşünmemden kaynaklıydı, fakat şu an gayet sessiz sakin sürüşüme devam ediyorum. Bu tür problemler yaşamanıza gayet üzüldüm, umarım sorun tamamen hallolur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Niğde de bulunduğunuzu görüyorum. Belki biraz zor olacak sizin açınızdan ancak sorunun hallolması adına, başka bir servise gidip, problemleri o servis müdürüne anlatın, durumu olduğu gibi izah edin ve ben oradaki servisten bir sonuca ulaşamadım, sizin servisinizde problemin hallolabileceğini, en azından daha fazla yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum diyerek konuya girin.

Yani bir nevi rekabet yaratmak gibi. Belki işe yarayabilir.

Tabi bu arada da Otosan ile iletişime geçmekte yarar var diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=60977

fordda bu olay oluyor bazen avrupa ve amerika yol şartları için yapıldığı için büyük bir çukura hızlı girmek 1 kerede olsa yetiyor. bazı modellerde senede 3-5 kere bu burçlar değişir.

avrupada değişmez ama Türkiye yollarında değişir.

eğer sorunun çözümü bu çıkarasa bir hayır duası mesajı beklerim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir kişi de bunlardan geldiğini söylüyordu, değişmişti yine gelmişti sanırım :kıhkıh: ee o zaman yine değişçek :)

Acaba test esnasında bize neden gelmedi okadar da sürdük...Acaba dediğiniz gibi sert ve dikkatsiz girişlerden sonra mı meydana geliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir kişi de bunlardan geldiğini söylüyordu, değişmişti yine gelmişti sanırım :kıhkıh: ee o zaman yine değişçek :)

Acaba test esnasında bize neden gelmedi okadar da sürdük...Acaba dediğiniz gibi sert ve dikkatsiz girişlerden sonra mı meydana geliyor

değiştiğinde kesilip, 1 hafta sonra mı gelmiş yoksa hiç kesilmemiş mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuları okumak lazım, aklımda değil maalesef

büyük ihtimalle bu parçadır. zaten pahalı değil ve garantiden değişir.yalnız tekrar bozuluyor. çözüm ise başka burç takmak. mesela arka burç aynı boyuttaysa öne onlardan takmak veya . başka marka burç bulmak gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bendede 2005 c4 var süspansiyonlar ıslanınca araçtan hiç ses gelmiyor kuruyunca yada kirlenince süspansiyonlardan sık sık ses geliyor bu süspansiyonların su merağı nedir acaba?

aynen öyle. ancak kasislerde geçerken gelen yüksek sürtme sesi 1 haftadır kesildi. üstelik kuruduğu (donduğu) halde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.