Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Mayıs ayı katılım
Nisan ayı oylama devam ediyor

Ahmet Kahta

Member
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ahmet Kahta

 1. Akü iptal?, yeni akü aldım, tecrübemi paylaşayım; otomatik far konumunda ampullerin ömrü kısa oluyormuş diye manuele aldım, almaz olaydım unuttum ve bir gün boyunca böyle kaldı akü son damlasına kadar finishim... Takviye yaptım "immobilizer aktif" hatası aldım. Araştırmalarım neticesinde aküyü söküp evde 1 gün şarj ettim. Taktım çalıştı. Sonra hergün çalıştırmak zorunda kaldım yine de akü tutmadı, elektrikçi şarj etti yine olmadı, povver 12V 80Ah 780, depozito dahil 430tl.
 2. Elektrikçiye götürdüm, akü değerleri normal, bir ara getir şarj edelim dedi, almadım yani 80a e devam.
 3. Aracı galeriden aldım , fordotosan 3.yılda 150bin bakımına girdiğini söyledi daha çok bana kiralık araç gibi veya makam aracı gibi kullanıldığını düşündürüyor. Kapağın düşmemesi için atılan vidanın altındakileri soruyorum zaten, aracımın mazisini öğrenmek benimde hakkım...
 4. Arkadaşlar, 2009 mk4 2.0tdci aracımı 2 yıldır kullanıyorum çokta memnunum, sonradan fark ettim eşya bölümü kapağındaki bu vida izleri ve delik sizce nedir? Ne takılmış acaba?
 5. Konu gereğince öğrenmek istediğim bilgiye ulaştım. Teşekkürler
 6. 12v 75ah mı acaba? kolay oto da araca göre bu değer çıkıyor
 7. Serkan Bey, doğrudur soğuk memleketteyim değiştirmek şart oldu da birde akü değerlerini tam öğrenebilsem ?
 8. Yakup bey, Ford otoyu aradım, net bir şey demediler. 70 de olur 80 dediler, zaten üstündeki 80 ama orijinal değil. Bana fabrika çıkışı değerler lazım. Birde 2016 da değişti akü şimdi yine bitti 3 yılda bitmesi normal mi?
 9. Arkadaşlar Merhaba, benzer konu bulamadım , bende 2009 mondeo mk4 2.0 tdci manuel araç var. Aküsü bitti. İçinden orijinal olmayan bir akü çıktı, acaba orjinal fabrika çıkışı değerleri nedir? Kaç amper kaç ah ? Satın alacağım cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.