Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

İlginç Bir Durum,sıkıntı Ne Olabilir ?

Erhan GÜLER

Soru

Geçenlerde aracı çalıştırdım , start düğmesine basınca önce nazlanarak çalıştı, sonra bir gıcırtı sesi geldi , zincir sesi gibi, araç sallanarak çalışıyordu. Korktum stop ettim ve tekrar çalıştırdım yine aynı şeyi, yaptı hafif gaz verince , arkadan siyah duman attığını gördüm ve sonra araç normale döndü. O olaydan beri 4-5 gün geçti herhangi bir arıza vermedi ,edirneye uzun yol da yaptım,çok şükür bir problem olmadı. Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan oldu mu , sıkıntı ne olabilir ? Kötü mazottan kaynaklı olabilir mi ? Devamlı Lukoilden alırım yakıtı. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Erhan bey lütfen bundan sonra başlıkları konuyu özetler şekilde seçiniz, sonuç olarak herkes sorun yaşayıp bu nedir diye başlık açıyor :)

Kurum yakmış olabilir dpf ile alakalı olabilir.

Valla uygun başlık bulabilseydim dediğinizi yapacaktım. Eğer siz uygun bir başlık düşündüyseniz değiştirebilirsiniz  :)

Araçta sallantı oldu , zincir sesi oldu , çok tedirgin oldum , zorlandı çalışırken.. Sistem denetimine baktım her şey normal diyor.  :blink: Siyah duman attığını da aynalardan fark ettim. Sanki araç gaz çıkardı , rahatladı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.