Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Jant Matlaşması

Serkan Gülhan

Soru

Kışlık lastiklerimi jantları ile çıkartıp, orijinal jant üzerindeki yazlık lastikleri taktım. Jant üzerinde bazı yerlerde matlaşmalar mevcut olduğunu gördüm. yıkadım olmadı. jantlar lastikle beraber hava almadan poşet içerisinde saklamıştım bütün kış. Bu matlaşmanın nedeni nedir bilen arkadaşlar var mı? 

Bu durumda neler yapılabilir? 

Garantilik bir durum mudur?

post-4355-0-08205900-1429130553_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 1

Aynı tür sıkıntı bende de mevcut. Yetkili servise gittim fotoğrafları çekip gönderdiler. İlk defa karşılaşıyoruz dediler ama yukarıda yazanları okuyunca ilk olmadığımı anladım. Gelen sonuca göre sizi bilgilendireceğim arkadaşlar. Sağlıcakla kalın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yetkili serviste yer alan garantiden sorumlu kişiler :)

Ben olsam müsait zamanda sorardım, olup olmaması normal mi bilemiyorum şahsen.

:D

Hafta sonu zaten 30000 km bakımım var. Ama pek umutlu değilim. Araba yıkamasından tut yol şartlarına kadar sebep verebilecekleri bir sürü nokta var. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:D

Hafta sonu zaten 30000 km bakımım var. Ama pek umutlu değilim. Araba yıkamasından tut yol şartlarına kadar sebep verebilecekleri bir sürü nokta var. :(

Yazın temizledim uygun koşullarda sakladım geri taktığımda böyle oldu deyin artık onlara kalmış dediğim gibi bir kusur mu? bilmiyorum eğer öyle ise umarım değişirler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Serviste ilk önce balata tozu yapışmış dediler ve balata temizleme spreyi denediler. olmadı.

Pastalı cila ile tek jant üzerine uygulama yapıldı. izler geçti. Ama ön koltuk kafalıklarınıda aynı pasta cila yöntemi ile parlatmışlardı; 2 ay sonra aynen eski haline döndü. Bunu da bekleyip göreceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servisteki cila girişiminden sonra bütün jantları ben cilaladım. Nasıl bir ızdıraptı hiç sormayın 

yıkarken azda olsa gözüme çarpıyor bazı yerler; eskiler mi yoksa yeni oluşanlar mı kontrol etmem gerek ona göre bilgi verebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.