Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2001 Ghia Sis Farını Sökmek...!???

murat çoban

Soru

post-3137-0-07998500-1421855766_thumb.jp

merhaba,

arkadaşlar sis farı ile ilgili paylaşım göremedim..eğer varda burada meşgul ediyorsam kusura bakmayın..

Ben focus 2001 ghia kırılan sis farını sökmeye kalktım fakat beceremedim.Yardım edecek var mı? eğer resim video vs var ise yardımcı olurmusunuz?

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba iletinizi yeni başlık olarak taşıyacağız o vakte kadar buradan devam edelim, abd menşeili araçların için yan kısımda metal parça varmış sanırım bizimkilerde bu yok. Bakmaya devam ediyorum;

Video

http://youtu.be/bTytRHFCCpU

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba,

Sis farı camı kırıldı, sökmek için alt panjuru söktüm, bir vidası var sis farının fakat çıkmıyor.foto eklenek isterim fakat mümkün degil galiba..yardımcı olmak isteyen arkadaşıma resim mail ile yollayabilirim.Ustaya götürsem sis farı fiyatından fazla işçilik istiyor...

yardım bekliyorum, sayglar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlgin icin cok tesekkür ederim arkadaşım.bizde her konu da oldugu bu da zorlastrlmış:) eger kendim halledebilirsem 100-150 tl cebimde kalacak.umutla bekliyorum...tekrar tesekkur ederim

Kaza yapmadım..digeri saglam ondada klips yok.Yolda taş vs kırdı muhtemelen..

Sag altta bir vida vardı sadece..onu söktum fakat sol üst civarı bi sey tutuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.