Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Egzoz'un Görüntüden Başka Özelliği Var Mıdır ?

Emre Kaçan

Önerilen Mesajlar

yurtdışından bu ürünü almayı planlıyorum.Eğer gürültü falan çıkartacaksa almayacağım.Benim için önemli olan görüntüsü.

Acaba bu ürün ses çıkartır mı ?

http://www.aliexpress.com/item/for-Chevrolet-Cruze-Ford-focus-304-Stainless-Steel-Exhaust-Pipe-Muffler-for-for-focus-2-focus/1943197649.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynısını ben kullanıyorum. Ses çıkarmada bir sorun yok, görüntü de güzel tek sıkıntı kaynak olmadığı için rolantide egzoz titrerken tampona vuruntu yapıyor. Biraz uğraşınca o da kalkar ortadan ben şimdilik söktüm. Bu arada araç HB

Alaattin C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynısını ben kullanıyorum. Ses çıkarmada bir sorun yok, görüntü de güzel tek sıkıntı kaynak olmadığı için rolantide egzoz titrerken tampona vuruntu yapıyor. Biraz uğraşınca o da kalkar ortadan ben şimdilik söktüm. Bu arada araç HB

araç sedan mı ?

resim varsa atabilirmisiniz? merak ediyorum nasıl görünüyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç HB. Yalnız fotoğraf yok. Görüntü olarak güzel Opel Astra Sport taki gibi duruyor desem yardımcı olabilir miyim acaba?

Eğer beklerseniz hafta içi sizin için takar fotoğrafını çekerim.

Alaattin C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç HB. Yalnız fotoğraf yok. Görüntü olarak güzel Opel Astra Sport taki gibi duruyor desem yardımcı olabilir miyim acaba?

Eğer beklerseniz hafta içi sizin için takar fotoğrafını çekerim.

Size zahmet vermeyeyim hocam bosverin :)

Bizim arac sedan hb de durdugu gibi durmaz gibime geliyor ama vi denemek lazim

Sesinde bir degisme olmadi degil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok seste bir değişiklik sadece bizim egzozlar yere doğru vurduğu için takacağımız aparattan alt doğru veriyor yani görünen kısımdan hava çıkmıyor.

Anladim hocam

Alti kapatsak mecbur ustten cikacak .ama benim icin birsey ifade etmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.