Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Hoparlör Kablosu

Haluk Keskin

Soru

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

tam olarak bilmemekle beraber çok yüksek bir ihtimal  resimlerde işaretlediğim yerdeler ( resimlerdeki araç focus 3 olsa da mantık aynıdır :) )

O7oueCZ.jpg

yaA50zO.jpg

Arkadaşlar öncelikle meraba focus 2.5 in hoparlor kablosu nerden gidiyor hoperlore acıkta bi yerde varmı kapı aralarında fotoyu atıp işaretlermisiniz hoparlore led bağlamak istiyorumda

cevaplarsanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kapı panzotunu sökmeden yapma sansımız varmı bide bunu yapan yani müziğe duyarlı led yapan varmı focusa örnek olarak ben yaparsam torpidonun en aşşasına paspas ile birlesim yerine yapıcam böylece ayak altında güzel bir ışık olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kapı panzotunu sökmeden yapma sansımız varmı bide bunu yapan yani müziğe duyarlı led yapan varmı focusa örnek olarak ben yaparsam torpidonun en aşşasına paspas ile birlesim yerine yapıcam böylece ayak altında güzel bir ışık olur

vallahi Haluk abi neden böyle birşey yapma gereksinimi duydun anlamadım. Şahsi fikrim eğer ki bagajında ses sistemi olsaydı  bi ihtimal olabilirdi bu sistem. Lakin focus gibi bir araca bunu yaptırmanız  pek güzel bir görüntü oluşturacağını sanmıyorum. Tabi bu benim fikrim . ama illede yapmak istiyorsanız o işaretlediğim yerden geçer hoparlor kablosu o plastik hortumu sıyırır da içinden geçen hoparlör kablosunu bulursanız yapılır. Piyasadaki esnek şerit ledlerden de yapılabilir sıkıntı olacağını zannetmiyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.