Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sis Farları Hakkında !!!

Suleyman Saricicek

Soru

ilk önce tüm forum üyelerine selamlar...

foruma birkaç hafta önce üye oldum...

Arabam 2007 Model Hatcback.

Arabamda sis farları yok.ghia modellerindeki gibi yapmak istiyorum.

sorum şu olacak : sis farlarını aldıktan sonra açma kapama düğmesi de değişecek mi? veya sis farlarından başka bir aparat almak zorunda kalacakmıyım...

Tşkler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ön ve arkayı ayrı ayrı çalıştırabilmek için aracınızdaki kumandanın değişmesi şart. Ancak arkayı iptal edip yada ön arkayı aynı anda çalıştırmak isterseniz kumanda değiştirmenize gerek yok.

Aramıza hoşgeldiniz. Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz :D Aktif olmanız dileğiyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şu da bi hatırlatma olsun.Eğer ön sislerinizi arka sislerle birlikte bağlarsanız swicth'e fazla yük bineceği için ısınacaktır.Araya role koymanız şart.

Sis fiyatları dış kabı ile birlikte 55-60 Liraya bulunabiliyor.Taktırmanızda fayda var :D

Aramıza hoşgeldiniz.

Benim Tercihim Extra bi düğme koydurmaktan yana olurdu.Tabi aracınızda delik istemiyorsanız o ayrı :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

azönce aracıma sis farı taktırdım. orjinal anahtara bağlattım ben arka sis açınca önlerde yanıyor araya role ve sigorta yaptılar ve kalın kablo kullandılar yaklaşık 3 saat sürdü. aracın içinden aküye bağlantı kablosunu torpidonun altından geçen ana elektrik giriş yerinden yaptılar taktırmayı düşünürseniz aklınızda bulunsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

azönce aracıma sis farı taktırdım. orjinal anahtara bağlattım ben arka sis açınca önlerde yanıyor araya role ve sigorta yaptılar ve kalın kablo kullandılar yaklaşık 3 saat sürdü. aracın içinden aküye bağlantı kablosunu torpidonun altından geçen ana elektrik giriş yerinden yaptılar taktırmayı düşünürseniz aklınızda bulunsun

Yukarıda arkadaşlar aynısını tarif etmişti..

Teşekkürler Keşke resim çekseydiniz :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hiç aklıma gelmedi fotoğraf çekmek keşke çekseydim :) ama şunu söylemem lazım motorla, kabin arasında bir kablo geçecek minik bir boşluk bulamadık mecburen torpidoyu söküp arkasından ana elektrik giriş kablolarının içinden geçirdik takmayı düşünen arkadaşlar başka delik aramasınlar çünkü yok :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.