Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

'11 Focus Tdci Balatalardan Ses Gelme Sorunu

Çetin Arslan

Soru

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar. geçen ay 64000 km'de '11focus2 alarak aranıza katıldım. yeni olmam sebebi ile kural hatam olursa affola.

aracım aldıktan sonra özellikle yokuş aşağı ve yukarı kalkışlarda balatalardan 'gacırtı' seviyesinde ses geliyor. geceleyin park ederken nerede ise mahalleyi uyandıracak seviyede diyebilirim :) bakım kayıtlarına göre yanılmıyorsam 60000 de balatalar değişmiş. ama bundan emin değilim. aracın soğuk yada sıcak olması farketmiyor bu ses her durumda çıkıyor. görev sebebi ile servise götüremedim daha. 2 yıl daha garantisi devam ediyor. sizce sorunun nedeni ne olabililr. şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

ilginiz için teşekkür ederim biraz daha acıklayabilir misiniz. bakımlar tamamen serviste yapılmış..

Hiçbir problem yok yani yakında geçecek. Normalde üreticinin üzerinde verdiği model balata olsaydı hazır izli oluyor yani ses yapmıyor şimdi ise fren yapıldığında birbirine değen noktalar hazır izi olmadığı için yer açmaya çalışıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hiçbir problem yok yani yakında geçecek. Normalde üretinin üzerinde verdiği model balata olsaydı hazır izli oluyor yani ses yapmıyor şimdi ise fren yapıldığında birbirine değen noktalar hazır izi olmadığı için yer açmaya çalışıyor :)

anladım tekrar teşkkür ederim iyi geceler :)

Çetin Arslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.