Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bartın Gezisi (Orjinal Version) :)

Emre V.

Önerilen Mesajlar

Herkese kucak dolusu merhaba :D

Bayramın 3. günü günübirlikte olsa kız arkadaşlarımızla bi gün geçirmeyi planladık yakın arkadaşımla :)

Normalde focus2 ile gidecektik fakat babamın "araba bana lazım bayramda" konusundan sonra caddy ile gitmeye karar verdik :P

Çıkarken depomuz boşken 100 liralık mazot aldığımızda yarım depomuz oldu.Birde bartından gelirken 50 liralık mazot aldık toplam boş depoya 150 lira mazot koyduk.Gelirken de çeyrek depo mazotumuz kaldı yani yaklaşık 450 km de 110-120 lira gibi bi rakam yaktı.Giderken 90kmh geçmedik malum kamyonet fakat akşam gelirken gene 90-100 geldik fakat yaklaşık bi 50-60km yi 150-180 gelmek zorunda kaldık :D

Hemen resimlere geçelim : :D

Öncelikle yola çıkmadan bi resim çekelim dedim.Mazot aldıktan 50km sonra çekebildim :D

DSCF1923.jpg

DSCF1924.jpg

İnkumdan bi karemiz olsun istedim :)

DSCF1935.jpg

DSCF1941.jpg

DSCF1942.jpg

DSCF1943.jpg

DSCF1978.jpg

DSCF1982.jpg

Amasra yolunda aşırı bi kalabalıklık vardı bunun sebebi önde otobüsün olmasıymış.Yaklaşık 5dk bekledik sonra arkadaşım indi muavinlik yaptı ve trafiği kurtardı :)

DSCF1988.jpg

DSCF1989.jpg

Arkamızda duran 131 Su kaynattı kızlarda bi resim çekmiş onuda koyalım istedim :D

DSCF1991.jpg

Ve sonunda amasra :

DSCF1996.jpg

DSCF2058.jpg

DSCF2057.jpg

Öyle Böyle :)

DSCF2001.jpg

DSCF2017.jpg

Ağlayan Ağaça giderken : 1 lira ile çalışır :D

DSCF2027.jpg

DSCF2028.jpg

DSCF2029.jpg

DSCF2030.jpg

Merceğin gözünden :

DSCF2031.jpg

DSCF2032.jpg

Artık geriye dönüş :

DSCF2042.jpg

DSCF2043.jpg

DSCF2047.jpg

DSCF2050.jpg

Hatıralık eşyalar : ücreti 2 lira değeri pahabiçilemez :)

DSCF2051.jpg

Ve eve dönerken kadranı bartından dönerken aldığımız 50 liralık mazottan sonra çekmiştim.

DSCF2059.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne demek abicim önemli olan güzel yerleri gösterebilmek

Buarada abi dehşet kalabalıktı <_< araba çekmek için 2-3 kez turlamak zorunda kaldık o düz yolu :) Aşırı nemli bi hava vardı alışkın olmadığımız için çok sıcak geldi bize :)

Benim memleketim bitane ya :) Ne sıcak oluyor ne soğuk :)

EmreVarna tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.