Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sigortalar Ve Çalışmayan Gps

Volkan Çelebi

Soru

Merhaba arkadaşlar,

Sorun bundan bir kaç ay önce şu ucuz çakmaklığa takılan telefon şarj edicilerle başladı. Nasıl olduysa o parçanın alt tarafı yerinden sıyrılmış ve 3-5 ufak metalik parça (yay, pul vs) çakmaklık içine kaçtı. Araba seyr halindeyken ince bir duman çıktı ve sigortayı attırdı.

ben de kayınçoya sigortayı taktırdım, kitaba bakıp aldığı için amper değeri vs doğru olmalı ama emin değilim. Ben yanında yoktum, takar takmaz sigorta yine atmış, sanırım o parçaları oradan çıkarmadıkça sorun devam edecek. Eşim almanya'dan gelirken de nogps vermeye başladı. Antenle alaklı değil, artık GPS'de çalışmıyor. Onun sigortası varsa da bulamadım listede.

Arabanın garantisi devam ediyor ama bu durum garanti kapsamı olacak muhtemelen. Ne tavsiye edersiniz, ne yapayım. Burada gidebileceğim bir oto elektriçisi de yok. Ya servis ya hiç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Servis'e gidin lütfen, tabiki kısa devre yaptıran şey çözülmezse düzelmez bugün gps yarın farklı birşey de bozulabilir.

Telefon başlıklarında cevaplamaya çalışıyorum tekrar edeyim, 3 kuruş daha vererek; sigortalı doğru düzgün şarj cihazları almakta fayda var.Sonra benim pilim dayanmıyor bu nasıl telefon diye ağlayanlar da var :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.