Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Istanbulda Yetkili Ve Ozel Servis Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar istanbul beylikduzunde ikamet ediyorum aracim focus 2.5 tdci 2011 model aon iki uc aydir cok kullanamiyorum ve bazen calistirdigimda sanki arabanin on tarafindan bakimca sol tarafindan sanki bir supurge calisiyormus gibi bir elektronik sesi geliyor ve ben ilk defa boyle birseyle karsilasiyorum bunu gosterebilecegim ozel yada yetkili bir servis tavsiye edebilirmisiniz ? Uzak lik meaafe fark etmez. Bu arada aracimin garantisi devam etmektedir

Simdiden tesekkur ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaslar istanbul beylikduzunde ikamet ediyorum aracim focus 2.5 tdci 2011 model aon iki uc aydir cok kullanamiyorum ve bazen calistirdigimda sanki arabanin on tarafindan bakimca sol tarafindan sanki bir supurge calisiyormus gibi bir elektronik sesi geliyor ve ben ilk defa boyle birseyle karsilasiyorum bunu gosterebilecegim ozel yada yetkili bir servis tavsiye edebilirmisiniz ? Uzak lik meaafe fark etmez. Bu arada aracimin garantisi devam etmektedir

Simdiden tesekkur ederim :)

bence ses normal bir elektrikli direksiyon pompası sesi yeni farketmiş olabilirsiniz ama geçekten normaldede sesli çalışıyor vızırtı şeklinde :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence ses normal bir elektrikli direksiyon pompası sesi yeni farketmiş olabilirsiniz ama geçekten normaldede sesli çalışıyor vızırtı şeklinde :D

Ama ses normalde olandan cok fazla oldugu icindikkatimi cekti belirli bir sure calistiktan sonra araba normal eski seviyesine dusuyor

Başlık f2 ye özel olmadığı için taşınıyor normalde kapatılması gerekli çünkü bu başlık var diye hatırlıyorum daha sonra birleştirilmek üzere taşındı

Admin konuyu aradim ama bulamadim kusura bakma :(
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama ses normalde olandan cok fazla oldugu icindikkatimi cekti belirli bir sure calistiktan sonra araba normal eski seviyesine dusuyor

Admin konuyu aradim ama bulamadim kusura bakma :(

ses azaldıktan sonra direksiyonu sağ sola bir oynatıp deneyin ilk başta hidrolik soğuk olduğu için ses yapıyor olabilir tabi başka biyerdende ses gelebilir bu tamamen benim tahminim çünkü dediğiniz gibi yolcu tarafı önde başka bişey yok diye biliyorum. ayrıca klimayıda kontrol edin belki bilmeden klima devreye girip onun komprasörü ses yapıyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.