Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ön tampon modifiyesi & Şeffaf Sinyaller

Onur Solmaz

Önerilen Mesajlar

Yorumlarınız için teşekkür ederim

Onur bende düşündümde tabanı turuncu olunca işe yaramadı senin sinyaller şeffaf farlarda karartmalı olunca gitmiş ama :D

Adminim çıtalar önceden vardı şimdiki değişiklik lipteki folyoyu söküp üstündeki çıtayı mat siyah kapladım (st tampon hesabı :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende karart farları F1 lerinki daha kolay bi günde yaparsın ben şimdi içine mercek + halka döşemeyi düşünüyorum. camlarada film düşünüyorum incesinden bi ara çektirmiştim terör olayları felan olunca burda söktürmüş polisler şimdi 1 numara ince film güzel olur diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba beyaz olsa bir saniye bile durmam da far karartma griye yakışmıyor diyorlar

Bu arada mercek işi güzel olur halka apachi moda geçebilir ama :D

Filme gelince internetten sipariş edecektim bir abimiz ceza yemiş (film düşmanlığı var buralarda :) ) beni de vaz geçirdi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.